Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Sanah

Sanah nie zna tekstu swoich piosenek? Ten widok zaskoczył fanów gwiazdy

2022-10-17 11:24

Fani sanah mocno zdziwili się na jednym z jej koncertów. Ich uwagę przykuło coś, co sprawiło wrażenie, że gwiazda nie zna tekstów swoich piosenek. Czy tak jest naprawdę? Ściągawka przyciągnęła uwagę niejednej osoby nie tylko na koncercie, ale i w internecie.

Wystarczyła jedna piosenka żeby stała się gwiazdą! Mowa oczywiście o sanah i kawałku Szampan, który ma już ponad 2 lata. Numer sprawił, że o Zuzannie Jurczak dowiedziała się cała Polska, dlatego na kolejne muzyczne perełki z jej strony, wcale nie było trzeba długo czekać. Dziś sanah jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju, która cały czas pnie się do góry. Dowodem na to są kolejne dzieła artystki zatytułowane  Poezyje, gdzie znajduje się 10 zupełnie nowych propozycji. Mowa o kawałkach połączonych z poezją, które skradły serce niejednego słuchacza. Sanah postanowiła wziąć tym razem na warsztat  interpretacje dzieł twórców takich jak Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki czy też Julian Tuwim i ubrała je w muzykę, teledyski, własną aranżację, zdobywając przy tym miliony odsłon!

ZOBACZ TAKŻE: Cleo była wyśmiewana w szkole! Tak odgryzła się "koleżance"

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?

Sanah nie zna tekstów piosenek? Fani ją nakryli!

Sanah uchodzi za najbardziej pracowitą gwiazdą w naszym kraju. Nie dość że wydaje nowości, kręci teledyski, ale oczywiście i koncertuje! Ostatnio w sieci krąży krótkie wideo, które zostało nagrane przez fana artystki właśnie na jednym z jej koncertów. Widać na nim scenę od boku, sanah z gościem, a także ekran na którym wyświetlają się teksty piosenek, które w tym momencie wykonuje gwiazda. Internauci są trochę zakłopotani i dopytują o co chodzi. Czy sanah nie zna swoich piosenek? Nic z tych rzeczy! Sanah jest perfekcjonistką, a ekran na którym wyświetlają się teksty kawałków są jedynie ściągawką, gdyby gwiazda na scenie czegoś zapomniała. Każdy jest tylko człowiekiem i czasami, jedno słowo może wylecieć z głowy bez przyczyny. Dodatkowo na ekranie pokazuje się plan koncertu, który w natłoku emocji i wrażeń, ciężko zapamiętać.

- Nie chodzi o to że ona nie zna tekstu; tam również pokazuje się informacja o kolejnych piosenkach na koncercie przecież nie zna na pamięć planu

- Na tych ekranach wyświetla się tekst nie tylko dla niej gdy przypadkiem zapomni ale też dla gości, do tego informacje o planie koncertu itd

Szybkie pytania - Doda