Roxie Węgiel kusi zgrabnymi nogami na Malediwach. Ciężko oderwać od niej wzrok!

i

Autor: AKPA, Instagram/roxie_wegiel Roxie Węgiel kusi zgrabnymi nogami na Malediwach. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Roxie Węgiel kusi zgrabnymi nogami na Malediwach. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2023-01-24 13:47

Roksana Węgiel po hucznej 18-nastce i wydaniu najnowszego kawałka, postanowiła solidnie odpocząć. W tym celu wybrała się w rajską podróż na Malediwy. Nie jest tam jednak sama, lecz ze swoim ukochanym chłopakiem Kevinem. Roxie na najnowszych zdjęciach wykonanych przez swojego partnera kusi zgrabnymi nogami. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Roksana Węgiel jest już dorosła i niektórym jej fanom, ciężko przyzwyczaić się do tej myśli. 11 stycznia 2023 roku artystka weszła w dorosłość, a jej urodziny były najgłośniejszą datą w mediach społecznościowych. Tego dnia Roksana Węgiel otrzymała wiele życzeń, a także podzieliła się ze światem swoją najnowszą piosenką "Ciche szepty", która zapowiada jej drugi studyjny album "13+5". Jak już wiadomo, wokalistka przy najnowszym dziele współpracowała z ukochanym. Mowa o 26-letnim Kevinie z którym jest w związku i co ciekawe, nazwała go nawet swoim przyszłym mężem! 

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel w czułych objęciach swojego chłopaka. Tak świętowała swoją 18!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na wakacjach z ukochanym

Rajskie Malediwy to spełnienie marzeń niejednej osoby. Spełniło się również Roxie Węgiel, która wyjechała tam by uczcić swoje 18. urodziny i odpocząć u boku ukochanego. Na najnowszych zdjęciach, którymi artystka podzieliła się w sieci widać, jak bardzo jest szczęśliwa, a wszystkim opada szczęka! Nogi Roksany Węgiel przykuwają wzrok niejednej osoby.

- z dnia na dzień coraz ładniejsza

- Piękna dziewczyna na pięknej plaży

- Piękna jesteś Roksana!! ?❤️?

Listen on Spreaker.