Roksana Węgiel, Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

teściowa na medal

Taka teściowa to skarb. Tak mama Kevina wspiera Roksanę Węgiel

2024-04-03 11:16

Roksana Węgiel jest prawdziwą szczęściarą. Nie dość, że ma kochającą rodzinę, narzeczonego, to jeszcze ogromnie wspiera ją przyszła teściowa. Mama Kevina Mgleja rozpływa się nad synową. Tak podsumowała ją na forum!

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana, a jak wszyscy dobrze wiemy, wybrankiem jej serca jest 27 letni Kevin Mglej. Piosenkarka potwierdziła swój związek dokładnie 10 stycznia 2023 roku, a później wszyscy dowiedzieli się o jej zaręczynach. Artystka wielokrotnie wspominała jak będzie wyglądać ich ślub, który najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze w 2024 roku! Choć początkowo para mierzyła się z ogromnym hejtem, negatywne komentarze internautów nie wpłynęły na ich związek, a wręcz nawet go umocniły. Roksana Węgiel jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. To właśnie tam daje czasu na parkiecie z Michałem Kassinem i zdobywa wysokie noty. Widzowie Polsatu wielokrotnie mogli zobaczyć na widowni jak wspiera ją jej narzeczony Kevin Mglej, obok którego siedziała też jego mama. Co na temat przyszłej synowej sądzi rodzicielka mężczyzny? Będziecie w szoku, jak rozpływa się nad 19-letnią artystką!

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Teściowa Roxie Węgiel rozpływa się nad artystką

Nie da się ukryć, że Roksana Węgiel ma ze swoją teściową bardzo dobre relacje. Można to było dostrzec w social mediach artystki,  atakże oglądając Taniec z Gwiazdami, gdzie mama Kevina Mgleja mocno kibicowała swojej przyszłej synowej. Teraz z kolei mama 27-latka udostępniła publicznie krótkie nagranie i opatrzyła je jednym, ale wymownym słowem, a Roxie nie pozostała na to ani trochę obojętna:

- Bajecznie - podpisała swoją relację mama Kevina Mgleja.

Artystka nie pozostała obojętna na komentarz przyszłej teściowej i szybko udostępniła jej relację na swoim profilu, opatrzając ją czerwonymi serduszkami. To kolejny dowód na to, że panie dobrze się dogadują. Tylko pozazdrościć, prawda?