GWIAZDY

Roksana Węgiel w kreacji prawdziwej damy. Od jej zgrabnych nóg ciężko oderwać wzrok!

2024-02-02 9:40

W czwartek 1 lutego odbyła się wiosenna ramówka Polsatu, ale także premiera filmu "Emma i czarny jaguar". Na obu wydarzeniach pojawiła się Roksana Węgiel ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Para brylowała na czerwonym dywanie, jednak uwagę wszystkich przykuła czarna stylizacja artystki. Od jej zgrabnych nóg ciężko oderwać wzrok!

Roksana Węgiel ma za sobą pracowity pierwszy dzień lutego. To właśnie tego dnia, aż dwa razy brylowała na czerwonym dywanie. W południe odbyła się wiosenna ramówka Polsatu, na której miała szansę zadbać o oprawę muzyczną ze swoim hitem "Miasto". To nie był jedyny powód jej wizyty na uroczystej konferencji. Roksana Węgiel została oficjalnie potwierdzoną uczestniczką nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Od 3 marca będzie walczyć o kryształową kulę i mimo iż jeszcze nie został publicznie ogłoszony jej taneczny partner, to wiele osób spekuluje, że będzie nim Michał Kassin, światowej klasy tancerz, który zadebiutuje wiosną w programie. Zarówno popołudnie, jak i wieczór był dla Roxie Węgiel bardzo pracowity. W drugiej części dnia artystka wybrała się na premierę filmu.

ZOBACZ TAKŻE: Majątek Roksany Węgiel zwala z nóg! Jest najbogatszą artystką w kraju?

ROXIE WĘGIEL BIERZE ŚLUB? (SOBOWTÓRKA JULI ŻUGAJ, PRAWDZIWA BOMBA OD DODY)

Roksana Węgiel zachwyca w czerni. Uwagę przykuwają jej zgrabne nogi!

Czwartek 1 lutego na długo zostanie w pamięci Roksany Węgiel. Najpierw wiosenna ramówka Polsatu, a później premiera filmu. Artystka zjawiła się razem ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem w warszawskim kinie Multikino, gdzie odbył się premierowy pokaz familijnej animacji "Emma i czarny jaguar". Jej wizyta na wydarzeniu nie była przypadkowa, bowiem Roxie użyczyła w nim swojego głosu i to jeszcze głównej bohaterce!

Podczas czwartkowej premiery nie brakowało znanych osób, jednak to 19-latka przykuła uwagę wszystkich! Roksana Węgiel postawiła na czarną mini, odkryte ramiona, rozpuszczone włosy, które ozdabia czarna opaska. Na jej dłoniach można było zauważyć czarne rękawiczki z dziurkami, a nogi zdobiły czarne klasyczne szpilki. Musimy przyznać, że Roksana Węgiel wyglądała bardzo elegancko, a przy tym bardzo zmysłowo. Dużą uwagę przykuwają jej zgrabne nogi, które są nie tylko efektem natury, ale także jej pracy na siłowni. Kevin Mglej to prawdziwy szczęściarz - tylko spójrzcie na te zdjęcia!