Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel

Roksana Węgiel promienieje w nowej fryzurze. Ciężko oderwać od niej wzrok!

2023-02-09 15:27

Roksana Węgiel zdecydowała się na mocną zmianę wizerunku. Blond włosy to już przeszłość, tak samo jak ich długość, która została oczywiście skrócona. Efekt wizyty u fryzjera zaskakuje - od Roksany Węgiel ciężko oderwać wzrok!

Roksana Węgiel niecały miesiąc temu, bo 11 stycznia świętowała swoje huczne 18. urodziny. Był tort, balony, a także objęcia z ukochanym. Od tego czasu w jej życiu zaszło wiele zmian. Piosenkarka zaczęła uczęszczać na kurs prawa jazdy, wypuściła singiel "Ciche Szepty", który zwiastuje jej nową płytę "13+5", a także stała się właścicielką psa, któremu nadała imię Szafir. To jednak nie koniec! Roksana Węgiel walczy z Sarą James o prestiżową nagrodę w międzynarodowym plebiscycie, a teraz zdecydowała się na zmiany w wyglądzie. W tym celu udała się do fryzjera i postawiła na całkiem nowy kolor. Po blond włosach nie ma już ani śladu!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel w czułych objęciach swojego chłopaka. Tak świętowała swoją 18!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - metamorfoza

Gdy Roksana Węgiel pojawiła się w The Voice Kids, poznaliśmy ją jako uroczą brunetkę. Z ubiegiem lat w trakcie trwania kariery, wokalistka rozjaśniła swoje włosy, aż w końcu doszła do platynowego blondu. Jak wiadomo kobieta zmienną jest, dlatego Roxie Węgiel po skończonej osiemnastce, postanowiła przejść metamorfozę i... wróciła do swojego naturalnego koloru. Artystka znowu jest brunetką, a fani nie mogą się na nią napatrzeć!

- Dużo lepiej ci w tych ciemnych włosach

- Pięknie Ci w tym kolorze

- Przepiękne włosy. Wyglądasz zjawiskowo

- Ślicznie ci w brązie