Roksana Węgiel zachęca do chodzenia do kościoła. Wiara jest dla niej bardzo ważna

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS Roksana Węgiel zachęca do chodzenia do kościoła. Wiara jest dla niej bardzo ważna

Roksana Węgiel szczerze o chodzeniu do kościoła. Postawa artystki wzbudziła szacunek

2023-01-17 11:43

Roksana Węgiel mimo kwitnącej kariery nie zapomina o Bogu i o chodzeniu do kościoła. Artystka już nie raz wspominała, że wszystko co w życiu ma, zawdzięcza właśnie swojej wierze. Osiemnastoletnia gwiazda nie wstydzi się swojego wyznania i teraz zachęca innych do chodzenia do kościoła. Jej postawa zachwyciła wiele osób!

Roksana Węgiel wkroczyła w dorosłość 11 stycznia 2023 roku. To jedna z nielicznych nastolatek, która dosłownie dorastała na naszych oczach od małego. Pierwsze występy w telewizji, sukcesy nie tylko w Polsce, ale również zagranicą i nie tylko. Dziś artystka jest pewną siebie kobietą, która wie czego chce od życia, a w dodatku jest szczęśliwie zakochana w 26-letnim Kevinie. Od lat wiadomo, że Roxie Węgiel jest katoliczką wierzącą i praktykującą. Chodzi do kościoła, modli się i głośno mówi o swojej wierze. Artystka w wywiadach wielokrotnie wspominała, że nie wstydzi się Boga i wszystko co w życiu ma, zawdzięcza właśnie jemu. Teraz młoda gwiazda zachęca innych do chodzenia do kościoła i mówi, jak to wygląda w jej życiu.

ZOBACZ TAKŻE: Msze święte odprawiane przez dzieci w Robloxie to hit internetu. Księża kipią z dumy!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel nie wstydzi się kościoła

Roksana Węgiel wkroczyła w dorosły wiek i już nie będzie zależna od rodziców. W związku z tym wiele osób zadawało sobie pytanie, czy teraz w dorosłym życiu zmieni swoje podejście do wielu rzeczy, w tym do kościoła. Okazuje się, że jej podejście mimo skończonych 18. lat co do wiary nie zmieni się, ponieważ wiara dla Roxie jest bardzo ważna. W wywiadzie dla serwisu o2 Roksana Węgiel wypowiedziała się o chodzeniu do kościoła w następujący sposób:

- "Jak czuję potrzebę, to idę do kościoła. To nie jest jakiś przymus, że co niedzielę chodzę, tylko po prostu chcę tam chodzić. Naprawdę można trafić na fajną mszę, na fajne kazanie. Trzeba trochę przełamać ten stereotyp kościoła, bo każdy myśli, że jak ktoś chodzi do kościoła, to jest po prostu jakimś starym wapniakiem. Chodzę do kościoła z moją ekipą, która jest bardzo, że tak powiem, współczesna i totalnie to są superziomale, więc trzeba trochę uświadamiać ludzi".

Na pytania dotyczące tego co dzieje się dookoła księży, młoda artystka odpowiedziała, że nie chodzi do kościoła dla nich, lecz dla Boga. Postawa Roxie zachwyciła wiele osób, które są oczarowane jej podejściem, a także tym, że we współczesnym świecie jest sobą i nie wstydzi się wiary w Boga.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

Listen on Spreaker.