Roksana Węgiel jak gwiazda Hollywood! W skąpym topie piekła pierniczki z koleżankami

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel jak gwiazda Hollywood! W skąpym topie piekła pierniczki z koleżankami

Roksana Węgiel jak gwiazda Hollywood! W skąpym topie piekła pierniczki z koleżankami

2022-12-05 11:44

Lada moment Roksana Węgiel skończy 18 lat. Artystka młodego pokolenia cały czas wzbudza sensację wśród mediów, jak i swoich fanów. Tym razem zachwyciła wszystkich lśniącym wyglądem podczas pieczenia pierniczków z koleżankami z The Voice Kids. Roxie wygląda jak gwiazda Hollywood!

Roksana Węgiel to artystka młodego pokolenia, która zdobyła popularność dzięki programowi The Voice Kids. Wygrała pierwszą edycję muzycznego show, a następnie triumfowała na Eurowizji Junior 2018. Z roku na rok doświadczała kolejnych sukcesów w swojej karierze, dlatego dziś jest nie tylko jedną z popularniejszych gwiazd młodego pokolenia, ale przede wszystkim idolką dzieci i młodzieży. Roxie Węgiel dorastała na naszych oczach, a niebawem bo 11 stycznia 2023 roku, będzie świętować swoje huczne 18. urodziny. Od czasu The Voice Kids, artystka przeszła ogromną metamorfozę, która mocno spodobała się jej fanom. Dziś Roxie Węgiel lśni niczym gwiazda Hollywood!

ZOBACZ TAKŻE: Cleo w ponętnym stroju kibicowała Polsce na meczu z Francją. Głęboki dekolt odsłonił wiele!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w kusym topie

Roksana Węgiel pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak spędza wolny czas z koleżankami. Idą święta, więc nie mogło zabraknąć robienia pierniczków! Roxie spotkała się z Marceliną Szlachcic z The Voice Kids, a także Natalią Stacho z zespołu tanecznego Volt i przy pieczeniu świątecznych ciasteczek nagrały również TikToka. Dziewczyny w domowym zaciszu zatańczyły w rytm piosenki Santa Tell Me, jednak uwagę wszystkich przykuł krótki top z głębokim dekoltem, który ma na sobie Roksana Węgiel.

- wyglądacie jak gwiazdy z Hollywood ?

- Jesteś przepiękną dziewczyną ?

- Jak tak się piecze pierniki to ja się chętnie nauczę ?

- Roksana nie poznałam cię piękne włosy ?❤️

Roksana Węgiel nie jest już małą dziewczynką z The Voice Kids, dlatego jej metamorfozą oraz coraz poważniejszym wyglądem zachwyca się wiele osób. Poniżej możecie zobaczyć, jak Roxie i jej koleżanki tanczyły w rytm świątecznej piosenki Santa Tell Me.

ZOBACZ TAŻE: Nie mają nawet 18 lat, a robią wielką karierę. Kto oprócz Viki Gabor należy do tego grona?