Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA, Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel zachwyca formą w bikini. Fani ‘z gwiazdki zrobiła się GWIAZDA’

2022-10-04 14:05

Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach i z dnia na dzień zachwyca swoich fanów. Niedawno dodała na swoje social media fotkę z gorącej Turcji i znowu się zaczęło! Internauci zachwycili się jej figurą, a w komentarzach na próżno szukać jakiegokolwiek hejtu. Ciężko oderwać od niej wzrok. Roksana Węgiel po prostu promienieje!

Pamiętacie tą małą Roxie Węgiel, która pojawiła się na scenie The Voice Kids i zachwyciła wszystkich głosem podczas Przesłuchań w Ciemno? Wówczas 13-letnia dziewczynka, nie wiedziała jeszcze co ją tak naprawdę czeka. Wybrała drużynę Edyty Górniak i to pod jej skrzydłami trenowała wokal. Następnie doszła do finału i tam wyśpiewała sobie zwycięstwo, jednak na tym sukcesie się nie skończyło. Roksana Węgiel wygrała także Eurowizję Junior 2018 organizowaną w Mińsku, a kilka lat później trzecią edycję show TVP2 - Dance, Dance, Dance. Śmiało można powiedzieć, że Roxie jest gwiazdą, która dorasta na naszych oczach. Nie dość, że widzieliśmy jej drogę do spełnienia marzeń, to jeszcze mogliśmy podziwiać jak dorasta. Dziś nie jest już dziewczynką z castingu do The Voice Kids, lecz prawie pełnoletnią kobietą. 11 stycznia 2023 roku, piosenkarka będzie świętować swoją 18-nastkę i jedno jest pewne - to będą najgorętsze urodziny w polskim show-biznesie! Zanim jednak do tego dojdzie, Roxie z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy, a niedawno zrobiła to poprzez fotkę z gorących wakacji!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel jak na gwiazdę przystało, jest aktywna na Instagramie. Jej oficjalne konto śledzi ponad 1,3 mln osób i ta liczba wciąż rośnie! Wszystko przez to, że grono jej fanów stale się powiększa, a fotki które dodaje po prostu przyciągają oko. Tak jest również tym razem! Roxie opublikowała zdjęcie z gorących wakacji w Turcji, na którym jest w samym bikini. Pod zdjęciem od razu znalazło się sporo serduszek i komentarzy, w których na próżno szukać jakiegokolwiek hejtu. Piosenkarka oczarowała wszystkich swoją formą, dlatego nic dziwnego że od zdjęcia ciężko oderwać wzrok.

- Fitnessówa!!!!!!!!!

- Roxie jak to być takim ideałem?

- Z Gwiazdki, zrobiła się GWIAZDA... Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia. 

- I pomyśleć że na Eurowizji to jeszcze dziecko było 

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?