Robert Janowski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Robert Janowski - wiek, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, dzieci, choroba, żona, Instagram

2024-06-18 11:04

Robert Janowski przez wiele lat był gospodarzem programu "Jaka to melodia", a jeszcze niedawno widzowie Polsatu mogli oglądać go w roli jurora muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Mimo zawrotnej kariery w telewizji, z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Robert Janowski to polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy. Co ciekawe, z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, a w latach 80. był wokalistą zespołów nowofalowych. Zdecydowanie największy rozgłos zyskał w musicalu Metro i dzięki roli gospodarza "Jaka to melodia", który prowadził w latach 1997–2018. Jakby tego było mało od 2008 do 2013 roku współprowadził program Pytanie na śniadanie w TVP2, a kilka lat później, dokładnie jesienią 2021 nawiązał współpracę z Polsatem i wziął udział w 15. edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, który zresztą wygrał. Rok później zasiadł gościnnie w jury w jednym odcinku, a od siedemnastej edycji został jurorem show. Warto również wiedzieć, że prezenter jest absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Janowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto go zastąpi w kolejnej edycji?

Till Lindemann w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Rockowa metamorfoza aktora

Robert Janowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Robert Janowski? Prezenter urodził się dokładnie 22 marca 1961 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 63 lata. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Robert Janowski, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Robert Janowski - żona, dzieci

Czy Robert Janowski ma żonę i dzieci? Okazuje się, że prezenter był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego, który przyszedł na świat 18 grudnia 1988 roku. Z drugiego małżeństwa z Katarzyną Dańską ma dwie córki - Anielę urodzoną w 1998 roku i Tolę urodzoną w 2000 roku. Trzeci ślub Janowski wziął 14 września 2013 z Moniką Głodek.

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak. Spotykała się nawet z Robertem Janowskim!

Robert Janowski - choroba

W internecie poszukiwana jest fraza Robert Janowski - choroba. Okazuje się, że prezenter miał problemy z sercem. Kilka lat temu wykryto u niego arytmię.

Robert Janowski - Instagram

Robert Janowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @jan.owski. Prezentera obserwuje tam blisko 50 tysięcy osób.

Sonda
Czy tęsknisz za Janowskim w programie "Jaka to melodia"?