Robert Janowski

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Robert Janowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto go zastąpi w kolejnej edycji?

2024-06-18 10:44

To już oficjalne. Robert Janowski żegna się z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na profilach formatu w mediach społecznościowych pojawiły się podziękowania dla jurora, który przez cztery edycje oceniał zmagania biorących w nim udział uczestników. Internauci nie kryją smutku.

Wieść o tym, że Robert Janowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zasmuciła fanów programu. Artysta był związany z formatem od 15. edycji - początkowo brał w nim udział jako uczestnik, a kiedy wygrał, spotkał go podobny los, co wcześniej Katarzynę Skrzynecką - zaproponowano mu posadę jurora. Robert Janowski przyjął propozycję i oceniał zmagania uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez cztery edycje. Jak się okazało, 20. odsłona show była ostatnią, w której mogliśmy go oglądać. Za pośrednictwem mediów społecznościowych produkcja "TTBZ" poinformowała, że Robert Janowski pożegnał się z programem i już nie wystąpi w nim w roli jurora.

Po czterech edycjach Robert M. Janowski żegna się z rolą jurora i "TTBZ". Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę! - napisano.

To tylko spotęgowało plotki o powrocie Janowskiego do Telewizji Polskiej i objęciu posady prowadzącego show "Jaka to melodia?".

To już koniec dramatu Roberta Janowskiego. Stalkerka się doigrała

Michał Szczygieł z drugą płytą. Skomentował zachowanie Janowskiego!

Robert Janowski odchodzi z "TTBZ". Kto go zastąpi? 

Od jakiegoś czasu głośno jest o powrocie Janowskiego do TVP. Podpisanie kontraktu miała mu uniemożliwiać właśnie umowa z Polsatem. Wokalista i aktor pożegnał się z formatem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo: ludzi — jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też - napisał.

Kto zastąpi Janowskiego na fotelu jurora? Tego jeszcze nie wiadomo. 

Źródło: Robert Janowski odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto go zastąpi w kolejnej edycji?