Regina Rosłaniec

i

Autor: AKPA

THE VOICE SENIOR

Regina Rosłaniec dla męża opuściła Polskę. Po wygranej w The Voice Senior nawet jej nie pogratulował

2024-02-21 8:15

Emocje po finale The Voice Senior wciąż są gorące, a zwyciężczyni piątej edycji show nie schodzi widzom Telewizyjnej Dwójki z ust. To w końcu oni głosowali na nią w ostatnim odcinku programu. Po finale zwyciężczyni zasiadła na kanapie "Pytania na śniadanie", gdzie opowiedziała między innymi o reakcji swojego męża na jej wygraną. Okazuje się, że mężczyzna nawet jej nie pogratulował.

Piąta edycja The Voice Senior przyniosła wiele zaskoczeń nie tylko uczestnikom, ale przede wszystkim widzom Telewizyjnej Dwójki. Dzięki ich głosom wysyłanych poprzez wiadomości SMS-owe, zwyciężczynią została Regina Rosłaniec Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak. W jej ręce trafiła pamiątkowa statuetka, bukiet kwiatów, miano najlepszego głosu w Polsce i 50 000 złotych. Zwyciężczyni w wielkim finale konkurowała z trzema panami - Piotrem Salatą, Romanem Wojciechowskim i Tadeuszem Talarkiem, jednak to ona okazała się być triumfatorką. Widzowie The Voice Senior po raz kolejny mogli zobaczyć zwyciężczynię show podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie". To właśnie Regina Rosłaniec gościła na kanapie śniadaniówki, a wraz z nią jej mąż.

Justyna Steczkowska wspomina Eurowizję

Regina Rosłaniec o swoim mężu

Regina Rosłaniec Bavcevic i jej mąż gościli na kanapach "Pytania na śniadanie". W trakcie dyskusji z prowadzącymi poruszono temat emocji towarzyszących uczestnikom programu, ale też o samej przygodzie na scenie. Nie zabrakło także wątków prywatnych. Zwyciężczyni piątej edycji The Voice Senior z humorem wspomniała o swoim ukochanym, wyznając, że ten nie wykazał zbyt wielkiego entuzjazmu po jej zwycięstwie i nawet jej nie pogratulował, gdy wróciła do domu:

 - Wczoraj nawet mi nie pogratulował, jak przyszłam do domu. Teraz już nie chcę żadnych gratulacji, ale nosił walizki dzisiaj, więc wybaczę mu (...) Żartuję, on jest taki chłodny, tak trzy dni później mi gratuluje - wyznała Regina na kanapie "Pytania na śniadanie".

Zwyciężczyni The Voice Senior 5 od lat tworzy szczęśliwy związek z mężczyzną o imieniu Josko, który jest z pochodzenia Chorwatem. Poznali się w trakcie jednego z występów kobiety w Splicie i od razu między nimi zaiskrzyło. Artystka nie zastanawiając się ani chwili dłużej, przeprowadziła się dla Josko na Bałkany i żyje u jego boku już od niemal czterech dekad.

Listen on Spreaker.