Cleo

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cleo

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: Jak dobrze znasz Cleo? Komplet punktów tylko dla najlepszych fanów!

2024-02-28 15:21

Jesteś fanem Cleo i myślisz, że wiesz o niej wszystko? Jak ma na imię, czy ma rodzeństwo, od której edycji zasiada na fotelu The Voice Kids i nie tylko? Sprawdź swoją wiedzę na temat popularnej wokalistki i jej hitów w naszym quzie. Czekać na Ciebie będą podchwytliwe pytania, przy których trzeba trochę pogłówkować, dlatego musisz się skupić. Powodzenia!

Cleo działa w branży muzycznej już od wielu lat i jest jedną z popularniejszych wokalistek. Wszystko rozpoczęło się od współpracy z Donatanem, kiedy to pojawił się singiel My Słowianie. Numer w mgnieniu oka zyskał na popularności i przez dziesięć lat zgromadził ponad 84 miliony odsłon! Piosenkarka nie spoczęła na laurach tylko cały czas wydawała hit za hitem, dlatego dziś uznawana jest za topową artystkę i pojawia się na wielu medialnych i telewizyjnych wydarzeniach. Nie można również zapomnieć o jej posadce trenerki w The Voice Kids, którą jest od drugiej edycji show.

Tak mieszka Cleo. Luksusowe wnętrza i jacuzzi na tarasie robią wrażenie!

Jak dobrze znasz Cleo? QUIZ

Jesteś fanem Cleo? Znasz jej wszystkie piosenki i myślisz, że wiesz o niej wszystko? Jeśli tak, sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie poniżej - tylko skup się, niektóre pytania są bardzo podchwytliwe. Do dzieła!

Jak dobrze znasz Cleo?

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę nazywa się Cleo?