Przemekbestgames

i

Autor: materiały prasowe Przemekbestgames

Przemekbestgames w piosence o viralowej grze Poppy Playtime. Goni Huggy Wuggy

2022-08-25 9:58

Kilka dni temu influencer Przemysław Bylina, wydał kolejną piosenkę o viralowej grze Poppy Playtime! Jego ostatni utwór pod tytułem CHAPTER 2 zgarnęła ponad pół miliona wyświetleń i okazał się kolejnym hitem! Przemek właśnie zaprezentował swój kolejny hit. "Goni Huggy Wuggy" wciąga słuchacza tanecznym rytmem, od razu wkręcającym się refrenem i wakacyjnym klimatem. Kim jest przemekbestgames, autor hitu?

Wakacyjny HIT od przemekbestgames! Kim jest autor hitu GONI HUGGY WUGGY? Kilka dni temu influencer Przemysław Bylina, czyli "przemkebestgames" wydał kolejną piosenkę o viralowej grze Poppy Playtime! Jego ostatni utwór pod tytułem CHAPTER 2 zgarnęła ponad pół miliona wyświetleń i okazał się kolejnym hitem! Przemek właśnie zaprezentował swój kolejny hit. "Goni Huggy Wuggy" wciąga słuchacza tanecznym rytmem, od razu wkręcającym się refrenem i wakacyjnym klimatem. Kim jest przemekbestgames czyli autor hitu? 

Przemysław Bylina to popularny influencer, Youtuber, który obecnie skupia się na nagrywaniu filmów o grze Poppy Playtime, w której głównym bohaterem jest Huggy Wuggy. Tego niebieskiego pluszaka możemy spotkać na każdym straganie, także na pewno nie dało się nic nie usłyszeć o tej grze. Akcja gry Poppy Playtime toczy się w opuszczonej fabryce zabawek firmy Playtime Co. Przed laty cała pracująca tu załoga przepadła bez wieści, a teraz postać, w którą się wcielamy, trafia tu, by poznać prawdę na temat tego miejsca. Gra stała się prawdziwym internetowym viralem.

Szybkie Pytania - Bryska

Oprócz filmów Przemek Bylina skupia się także na karierze muzycznej. W tym roku wydał już 4 utwory, które łącznie mają aż 6 milionów wyświetleń a to jeszcze nie koniec! Zdradził nam, że do końca roku należy planuje wydać jeszcze minimum 4 piosenki, także jego fani mają na co czekać! Osoby, które nie znają jego twórczości internetowej mogą go kojarzyć z filmu #JestemM Misfit, który odbił się szerokim echem w polskich mediach. W filmie wystąpiły gwiazdy rodzimego internetu. To był pierwszy polski film pełnometrażowy skierowany do młodzieży od wielu lat a przed ekranami zgromadził rzeszę fanów!  

Co mówi Przemek o swoim najnowszym hicie? 

- Jest to piosenka w tanecznym klimacie, która na pewno spodoba się każdemu mojemu widzowi i nie tylko! Najważniejsi są dla mnie moi widzowie, słuchacze, którzy dają mi ogromna motywację do tworzenia tak niesamowitych piosenek oraz projektów! Oddaje w Wasze ręce moją najnowszą piosenkę i mam nadzieję, że refren "Caly dzień cię goni, calą noc. Tu straszy hagi lagi wiec uciekaj ziom" wkręci się w Wasze głowy tak samo jak i mi.