Przemek ERATOX i Daria Budka

i

Autor: materiały prasowe Przemek ERATOX i Daria Budka

Przemek ERATOX i Daria Budka we wspólnym kawałku Apogeum. Małżeństwo dało czadu!

2022-08-02 10:22

Przemek, którego bardzo dobrze znacie z zespołu ERATOX, połączył siły ze swoją małżonką Darią Budką i wyszło z tego coś niesamowitego! Mowa o kawałku Apogeum, któremu towarzyszy również romantyczny teledysk. Sprawdźcie szczegóły.

Przemek i Daria współpracują na scenie od kilku lat, w życiu prywatnym są małżeństwem. Zarówno ten, jak i poprzedni utwór - Obnażony powstały z inicjatywy Darii. Duet ma w planach kontynuację wspólnego projektu, który nazywają spontanicznym. Planują zaskoczyć swoich stałych słuchaczy nowymi pomysłami i brzmieniem!

Osiągnięcia Przemka w ramach grupy Eratox są dobrze znane, bowiem zespół ma na koncie takie hity jak Jesteś mym nałogiem czy Bede czekał na Ciebie. Daria z kolei z sukcesami prowadzi solową karierę - odbyła wspólną trasę z Burakiem Yeterem, C Boolem oraz ma na koncie podwójną platynową oraz dwie złote płyty.

Piosenka „Apogeum” opowiada o człowieku, który jest odporny na wszelkie negatywne emocje otaczające go na co dzień. Jest tylko ukierunkowany na naprawę zepsutej duszy swojej drugiej połówki.

- Przy tworzeniu linii melodycznej zależało nam na tym, aby był to przyjemny, ale również trochę prowokacyjny styl. Płynąca linia melodyczna, ubarwiona emocjami w wokalu. Jest to synonim związku, także naszego, dlatego teledysk pokazuje nasz "high life". Jesteśmy w nim tylko my dwoje i reszta świata jest nam niepotrzebna.

W ten sposób powstała bardzo osobista piosenka, w stylu zupełnie odmiennym niż dotychczasowe dokonania Zespołu Eratox, mamy nadzieję, że przypadnie do gustu widzom i słuchaczom.

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?
WSHV - Doda bez cenzury