Arek Braxton

i

Autor: materiały prasowe Arek Braxton

Przebój Ireneusza Dudka "Au sza la la la" w nowej odsłonie. Arek Braxton zaskoczył wszystkich!

2023-02-09 16:04

Arek Braxton wokalista i prezenter telewizyjny znany z takich hitów jak ''Ona Niebezpieczna'', ''Hej Moja Piękna'' czy ''Baila'' zaskoczył fanów muzyki tanecznej najnowszym klipem do utworu ''Au sza la la la''. Obok tego ciężko przejść obojętnie!

Arek Braxton to wokalista i prezenter telewizyjny, znany z takich programów jak: Kawa czy Herbata, Tęczowy Music Box, Raj, Kleks, Muzyczna Strefa, Twój Problem Nasza Głowa, Disco Polo Life, Disco Wizja. Jego single podbijają listy przebojów wielu rozgłośni radiowych. Współpracował z najlepszymi producentami muzycznymi: Rafał Paczkowski, Wojtek Olszak, Filip Siejka, Łukasz Sienicki czy Emil Jeleń. W latach 90-tych wydał dwie płyty wydane przez firmy Starling oraz Snakes Music. W 1994 roku Arek był reprezentantem Polski na Targach muzycznych MIDEM. Może pochwalić się sporą wiedzą muzyczną, dlatego często zapraszany jest do programów telewizyjnych i radiowych jako ekspert w tej dziedzinie. Jego artykuły o gwiazdach można przeczytać w tygodniku „Na Żywo”. Mówi o sobie że jest "urodzonym optymistą", a jego motto życiowe brzmi CARPE DIEM.

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Arek Braxton - Au sza la la la

Arek Braxton wokalista i prezenter, zaskoczył fanów muzyki tanecznej najnowszym klipem do utworu ''Au sza la la la''. To nowa taneczna wersja przeboju Ireneusza Dudka z 1985 roku. Aranżacja utrzymana jest w mainstreamowym klimacie i ma ogromną szansę na zostanie jednym z największych hitów tegorocznego karnawału. Piosenka jest najlepiej pobieranym singlem przez DJ w Polsce. Dodatkowo możecie głosować na nią w Super 13 Radia SuperNova - TUTAJ.

Sonda
Słuchasz disco polo?