Sławomir i Kajra

i

Autor: akpa

KONCERTY

Polskie Biesiady 2023 - IŁŻA. Kto wystąpi 15 lipca nad zalewem w Iłży?

2023-07-15 14:09

Polskie Biesiady cykl wakacyjnych koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Przez całe lato widzowie TVP 2 będą mogli usłyszeć piosenki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a także regionalnych zespołów. Kto wystąpi na koncercie w Iłży 15 lipca? Sprawdźcie szczegóły.

Polskie Biesiady w Iłży - kto zaśpiewa 15 lipca? Wakacyjny cykl koncertów organizowanych przez Telewizję Polską trwa w najlepsze. To nie Wakacyjna Trasa Dwójki, ani Roztańczona Polska, tylko Polskie Biesiady. Wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie znajomych, sąsiadów, rodziny i muzycznych idoli, a w dodatku polskie znane i lubiane gwiazdy na wyciągnięcie ręki. Tym razem scena stanie w Iłży nad zalewem, a na niej wystąpi plejada polskich artystów disco polo. Podczas sobotniego koncertu widzowie będą bawić się w rytm najlepszych hitów, bez których polskie wesela się nie odbywają. Polskie Biesiady w Iłży zostaną pokazane w TVP 2 już w sobotę 15 lipca o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Polskie Biesiady 15.07.2023 - GWIAZDY

Polskie Biesiady to widowisko skierowane do osób, które uwielbiają tradycyjne przyśpiewki. Już w sobotę 15 lipca TVP 2 wyemituje biesiadę nad zalewem w Iłży. Koncert poprowadzi Kajra i Sławomir, którzy również zaśpiewają weselne przeboje, a oprócz nich na scenie pojawią się także:

  • zespół Andre
  • Kapela Ciupaga
  • Daj to Głośniej
  • Nowator.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra wygina się na samochodzie w lateksowym wdzianku. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?