Iga

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Po bardzo dobrze przyjętym singlu 'Twarzą w twarz' Iga prezentuje nowość. Posłuchaj kawałka 'Mogłabym być'

2023-10-12 9:51

Iga to młoda wokalistka, którą cechuje niezwykła wrażliwość artystyczna. Po bardzo dobrze przyjętym singlu 'Twarzą w twarz', artystka postanowiła zaprezentować wszystkim swoją nowość. Mowa o kawałku 'Mogłam być', który z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu.

Po bardzo dobrze przyjętym singlu „Twarzą w twarz” Iga prezentuje najnowszy utwór „Mogłabym być”. Młoda i utalentowana artystka IGA powraca z nowym utworem, który porusza trudną tematykę, szczególnie istotną wśród młodzieży – bycia kimś, kim nigdy się nie będzie, kim nigdy nie chce się być, ale często społeczeństwo, media społecznościowe i całe otoczenie wręcz wymuszają na nas bycie kimś, kim nie jesteśmy, bo taka jest moda, taki styl, taki look. W swoim najnowszym utworze, IGA odważnie wyraża swoje przemyślenia na ten temat, dając głos wszystkim tym, którzy czują presję bycia zgodnymi z powszechnie obowiązującymi standardami. Jak sama artystka mówi:

- "Wiecznie 'Mogłabym być', ale nigdy nie jestem… ani nie będę. Na całe szczęście odkrywam w sobie to, że wcale nie muszę zamykać się w żadnej ramce." To zdanie uchwyciło istotę przekazu utworu, który niesie ze sobą ważne przesłanie – nie trzeba zamykać się w jakichś ramkach narzuconych przez społeczeństwo. To trudne, ale jeśli wyzwoli się w sobie siłę i zerwie z powszechnie obowiązującymi standardami, będziemy po prostu szczęśliwi, bo nic nie daje poczucia szczęścia tak jak bycie po prostu sobą.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Iga - nowości muzyczne 2023

Poprzedni singiel Igi "Twarzą w twarz" zdobył ogromne uznanie słuchaczy, zwłaszcza w serwisach streamingowych. Utwór ten znalazł się na największych playlistach Spotify, takich jak GEN Z, Equal Polska, Polskie Hity, New Music Friday, Fresh Finds Polska, i wielu innych, co świadczy o niezwykłym potencjale medialnym Igi.

pjHTHPbStds

Kim jest Iga?

Iga – czyli Iga Jaworska - to młoda wokalistka, którą cechuje niezwykła wrażliwość artystyczna. Jej niezwykły talent i odwaga w wyrażaniu swoich przekonań sprawiają, że jest jedną z najciekawszych i najbardziej inspirujących młodych artystek na współczesnej scenie muzycznej. 

Jej najnowszy utwór "Mogłabym być" to kolejny krok w jej artystycznym rozwoju i zapewne przyciągnie uwagę wielu słuchaczy, którzy poszukują szczerości i autentyczności w muzyce.