KIEDYŚ I DZIŚ

Piotr Kupicha kiedyś i dziś. Tak na początku kariery wyglądał lider zespołu Feel

2024-03-21 12:42

Piotr Kupicha od blisko 19 lat jest liderem zespołu Feel. Przez ten czas zdążył wydać kilka muzycznych perełek, zagrać wiele koncertów i udzielić sporo wywiadów. Pamiętacie go, gdy osiągał swoje pierwsze sukcesy i zdobywał między innymi Bursztynowego Słowika? Mamy jego zdjęcia z początków kariery!

Piotr Kupicha to lider zespołu Feel, który na przestrzeni lat wylansował wiele hitów. "Jest już ciemno", "Pokaż na co Cię stać", "Jak anioła głos" to trzy perełki, które namieszały w polskiej branży muzycznej. Kawałki stały się niesamowicie popularne i podbiły listy przebojów w polskich stacja radiowych. Do dziś można usłyszeć je na antenie, chociażby w Radiu ESKA2 i delektować się ich brzmieniami. Piotr Kupicha swoją przygodę z muzyką rozpoczął będąc jeszcze nastolatkiem. W wieku 16 lat zaczął uczęszczać na naukę gry na gitarze klasycznej i co chwilę szlifował swoje umiejętności. W latach 2000-2004 tworzył zespół Sami, z którym nagrał jeden album i zwyciężył w konkursie Premier na 38. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie został uhonorowany również Superjedynką za debiut roku.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kupicha stracił prawo jazdy. Doniósł na niego jeden z widzów TVN

Piotr Kupicha zachwyca się sanah. Wystąpili na jednej scenie!

Piotr Kupicha - kiedyś i dziś

Od 2005 roku Piotr Kupicha jest liderem zespołu Feel, z którym wydał pięć albumów studyjnych oraz wylansował kilka przebojów. Pamiętacie go z tamtych czasów? Kiedyś Piotr Kupicha wyglądał inaczej. Jego zdjęcia z początków kariery, znajdziecie w naszej galerii.