Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

RODZICE GWIAZD

Tym zajmuje się teraz mama Roksany Węgiel. Kilka lat temu dla córki rzuciła pasjonującą pracę

2024-06-24 11:11

Nie tylko Roxie Węgiel jest na językach wielu osób, ale także jej mama Edyta. Rodzicielka gwiazdy lata temu rzuciła pracę, by być bliżej córki i wspierać ją w karierze muzycznej. Czym zajmuje się dzisiaj? Odkąd Roksana Węgiel jest pełnoletnia, jej mama nie "pracuje" już u jej boku.

Roksana Węgiel to artystka młodego pokolenia. Piosenkarka dorastała na naszych oczach, a gdy skończyła 18 lat, wielu osobom ciężko było uwierzyć, że nie jest już dzieckiem. Od początku kariery wspierali ją rodzice, którzy byli z nią na każdym kroku i momentami pełnili rolę nie tylko jej opiekunów, ale nawet i menadżerów. Jako ciekawostkę warto wiedzieć, że lata temu mama Roxie Węgiel była kosmetyczką, jednak porzuciła zawód na rzecz kariery córki. Czym zajmuje się teraz? Wiele osób przeciera oczy ze zdumienia. Nie dość, że jest mamą na pełen etat - w końcu z mężem wychowują dwójkę niepełnoletnich synów - Maksymiliana i Tymoteusza, to jeszcze zaczęła działać w słusznej sprawie i pracuje dla znanej firmy z urządzeniami i akcesoriami kuchennymi.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel wydała nową piosenkę. "Jedna na milion" porywa od pierwszych sekund. Na taki hit czekali jej fani!

Od mamy Roxie Węgiel ciężko oderwać wzrok! Wygląda jak starsza siostra piosenkarki

Wiemy gdzie pracuje mama Roksany Węgiel

Czym zajmuje się mama Roksany Węgiel? Kiedy wyszło na jaw co dziś robi rodzicielka gwiazdy, wiele osób przecierało oczy ze zdziwienia. Okazuje się, że mama Roxie jakiś czas temu próbowała swoich sił w polityce. Edyta Węgiel znalazła się na jednej z list kandydatów w wyborach samorządowych i co ciekawe, walczyła w nich o mandat do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. 41-latka swój start w wyborach komentowała następująco:

- Jestem mamą trójki dzieci, zależy mi na ich przyszłości. Pragnę, aby dorastały w bezpiecznym kraju, w którym szanowana jest tradycja i kultura narodu polskiego. Zdecydowałam się startować z KWW Ruch Obrony Polski, ponieważ Ruch ten na pierwszym miejscu chce sprawować władzę w oparciu prawo Boże i Boży porządek - czytamy w artykule na nowiny24.pl.

To jednak niejedyne zajęcie mamy Roksany Węgiel. Kobieta reklamuje także popularnego, a zarazem drogiego robota kuchennego, czyli można powiedzieć, że jest przedstawicielką handlową. O nowej pracy mamy związanej z promocją produktów kuchennych informowała także swoich fanów Roxie Węgiel na swoim Instagramie. Jesteście zaskoczeni?