Z OKAZJI DNIA BABCI

Piękne KARTKI NA DZIEŃ BABCI 2024 z życzeniami. Wzruszające, wesołe, oryginalne ZA DARMO

2024-01-21 15:48

Już w niedzielę 21 stycznia swój dzień będzie obchodzić każda babcia! To idealna okazja do złożenia wizyty swojej seniorce i zrobienia jej niespodzianki. Jeśli jednak mieszkasz od babci daleko i nie możesz jej odwiedzić, wyślij jej piękną kartkę. Możesz ją wydrukować lub przesłać przez smartfona. Oto nasze propozycje.

Darmowe kartki z okazji Dnia Babci 2024 poszukiwane są przez wiele osób. W końcu warto zaskoczyć swoją babcię piękną kartką, w której znaleźć można piękne życzenia. Babcia to anioł, który chodzi na ziemi. Opowiada najlepsze historyjki z dawnych lat, potrafi zaciekawić przeszłością i pokazać to, czego nie ma w mieście. Ma niesamowicie wielkie serce i potrafi je dzielić nie tylko na dzieci, ale także na swoich wnuków. Jest dla nich jak druga mama, która kocha, troszczy się i zawsze wysłucha. Nie można zapomnieć o jej niesamowitej ręki do kuchni, w której jest prawdziwą mistrzynią smaku. Już w niedzielę 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci. Tego dnia warto spotkać się z seniorką i zrobić jej niespodziankę. Jeśli jednak, nie możesz odwiedzić swojej babci, podaruj jej kartkę. Możesz ją pobrać, wydrukować i wysłać pocztą lub ściągnąć na telefon i przesłać do swojej ukochanej seniorki.

Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Kartki na Dzień Babci 2024 - za darmo do pobrania

Kartki do pobrania za darmo z okazji Dnia Babci cieszą się zawsze ogromną popularnością. Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy piękne kartki z życzeniami, które możecie przesłać babci z okazji jej święta. Każdy znajdzie coś dla siebie, a każda seniorka po otrzymaniu takiej niespodzianki będzie zachwycona! Galeria z kartkami na Dzień Babci, znajduje się na górze tego artykułu.

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy