Dzień babci

i

Autor: canva

DZIEŃ BABCI

Gify na Dzień Babci 2024 - ruchome obrazki gotowe do pobrania. Kreatywne na 21 stycznia!

2024-01-21 15:48

Babcia zawsze wyraża wnukom ogrom miłości i same troski. Jest gotowa poświęcić swój czas, uwagę i energię, dla dobra swoich pociech. Z okazji jej święta, które wypada 21 stycznia, zrób babci niespodziankę i wyślij jej życzenia z ruchomym obrazkiem. Z pewnością na jej twarzy pojawi się szczery uśmiech!

Ruchome obrazki z okazji Dnia Babci są świetnym dodatkiem do życzeń. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci. Data ta jak co roku wypada w kalendarzu 21 stycznia, jednak tym razem jest to niedziela. To idealny moment na odwiedzenie swojej babci, spędzenie z nią czasu i okazanie jej miłości. Babcia to kobieta anioł. Zawsze ma dobre serce i chce jak najlepiej dla swoich wnucząt. W kuchni pichci im najlepsze przysmaki, kupuje najlepsze prezenty i opowiada najlepsze historie. W jej domu są najlepsze rodzinne imprezy, a w Wigilię nigdy nie brakuje tradycyjnych potraw i śpiewania kolęd. Babcia potrafi być doskonałym słuchaczem i doradcą. Zawsze jest gotowa przyjść z pomocą i wesprzeć swoje pociechy w trudnych chwilach, oferując im życiową mądrość. Mieć babcie to prawdziwy skarb, dlatego nie zapomnij o niej 21 stycznia i złóż jej życzenia!

Darmowe gify z okazji Dnia Babci 21.01

Idealnym dodatkiem do życzeń, które możemy wysłać wiadomością SMS lub poprzez komunikator internetowy są obrazki i gify. Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze ruchome obrazki, do których możecie dołożyć życzenia z okazji Dnia Babci. Każdy znajdzie coś dla siebie i obiecujemy - babcia będzie w "siódmym niebie", gdy zobaczy tak oryginalne i nowoczesne życzenia!

Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, możesz wykonać swojego własnego gifa i to całkowicie za darmo! Możesz to zrobić w Canvie, która oferuje wiele szablonów, obrazków i naklejek.