Paula Karpowicz

i

Autor: AKPA Paula Karpowicz

Paula Karpowicz lada moment nie będzie panną. Fani pięknej blondynki płaczą!

2023-04-14 13:33

Wielkimi krokami zbliża się dzień na który z niecierpliwością czeka Paula Karpowicz. Wokalistka zespołu Topky nie będzie już wolna, ponieważ stanie na ślubnym kobiercu. Kto jest wybrankiem jej serca? Fani pięknej blondynki są zasmuceni, że nie zdobędą już jej względów.

Paula Karpowicz z Topky wychodzi za mąż! Wielkimi krokami zbliża się dzień na który z niecierpliwością czeka piękna wokalistka disco polo. Biała suknia, welon, bukiet i impreza do białego rana. Paula Karpowicz, która wcześniej śpiewała w grupie Top Girls, a teraz daje czadu z Angeliką Żmijewską w formacji Topky, niebawem porzuci status panny i stanie się mężatką. Wiele osób zastanawia się kim jest narzeczony Pauli Karpowicz, którego rozkochała w sobie na maxa! Okazuje się, że jest to przyjaciel i menadżer Miłego Pana, ale także innych gwiazd disco polo w tym Nowatora, Kwestii 07, Gacka i Topky. Mowa o Grzegorzu Zimeckim, którego Paula Karpowicz poślubi lada moment. Fani z jednej strony cieszą się ze szczęścia swojej ulubionej piosenkarki, ale z drugiej strony są zasmuceni, że nigdy nie zdobędą serca blondwłosej piękności. Kiedy Paula Karpowicz bierze ślub? Znamy datę!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Paula Karpowicz - data ślubu

Paula Karpowicz z zespołu Topky ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. To właśnie tam pochwaliła się zaręczynami, poinformowała o rozdawaniu zaproszeń na ślub, a nawet relacjonowała swój wieczór panieński, który wyprawiła jej przyjaciółka z zespołu - Angelika Żmijewska razem z innymi koleżankami. Dziewczyny zawitały nad polskie morze i korzystały z wolnego stanu Pauli Karpowicz na maxa! Kiedy ślub? Odpowiadamy! Ślub Pauli Karpowicz odbędzie się lada moment, ponieważ 12 maja 2023 roku. My nie możemy doczekać się zdjęć i relacji z tego pięknego dnia. Wokalistka formacji Topky z pewności olśni wszystkich swoją urodą!

ZOBACZ TAKŻE: Angelika Żmijewska z Topky kusi boską figurą w Panamie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Listen on Spreaker.