Patty

i

Autor: screen z YouTube/PattyTV, tiktok/@pattyziom

Pamiętacie Patty i hit Zabiłeś tę miłość? Piosenkarka pokazała reakcję swojego dziecka na jej teledysk!

2022-09-13 11:50

Pamiętacie Patty i jej piosenkę (Zabiłeś tę miłość) Nie Ma Nas? Choć numer ma już prawie 10 lat, a o artystce zaginął słuch to niedawno jej filmik skradł serce niejednej osoby. Reakcja dziecka piosenkarki na jej teledysk jest słodsza, niż Ci się wydaje - przekonaj się sam!

Patty, a właściwie to Patrycja Dłutkiewicz-Workowska była kiedyś idolką nastolatek, a wszystko za sprawą jednej piosenki o nieszczęśliwej miłości. Mowa o kawałku z 2012 roku (Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas, który był najchętniej odtwarzanym numerem przez słuchaczy. Podobnie było również z klipem, w którym wystąpił prowadzący Pytania na Śniadanie - Aleksander Sikora. Teledysk wygenerował przez blisko 10 lat ponad 53 milionów odsłon na samym YouTubie, a piosenka promowała debiutancki album artystki. Płyta Już zmrok pod koniec stycznia 2016 roku pokryła się złotem, sprzedając się w nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy i choć słuch o Patty zaginął już dawno, to chodzą pogłoski, że artystka do końca 2022 roku ma wydać nowy singiel.

ZOBACZ TAKŻE: Natasha z Ukrainy w fenomenalnym występie w Mam Talent. Internauci MOCNO podzieleni

Szybkie pytania - Doda

Patty - kiedyś i dziś

Patty ma dziś 31 lat i jest szczęśliwą żoną i mamą. Choć w branży muzycznej słuch o niej zaginął, to artystka zdecydowała się pokazać Polsce na TikToku. To właśnie tam publikuje swoje filmiki, a niedawno rozczuliła wszystkich nagraniem w roli głównej ze swoją córeczką Julią. Dziewczynka reaguje na teledysk mamy w telewizji - to słodsze, niż Ci się wydaje. Przekonaj się sam, oglądając oficjalne tiktoki Patty.

Sonda
Czekasz na nową muzyką od Patty?