Nogi Katarzyny Cichopek w ogniu krytyki. Aktorka zaliczyła mocną wpadkę?!

i

Autor: AKPA Nogi Katarzyny Cichopek w ogniu krytyki. Aktorka zaliczyła mocną wpadkę?!

Nogi Katarzyny Cichopek w ogniu krytyki. Aktorka zaliczyła mocną wpadkę?!

2022-12-13 16:08

Katarzyna Cichopek pokazała się fanom w świątecznej scenerii, która naprawdę jest miła dla oka. Mimo to, wszyscy skupili się na nogach aktorki, które jak stwierdzili w komentarzach... "wyglądają dosyć dziwnie". Czy to efekt obróbki zdjęć? Na Kasię Cichopek spadła fala krytyki!

Katarzyna Cichopek jest ulubienicą widzów Telewizyjnej Dwójki. Nie dość, że od lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość, to jeszcze od dłuższego czasu jest gospodynią Pytania na śniadanie. Oprócz tego aktorka ma swoich fanów na Instagramie, gdzie często dodaje zdjęcia i relacje. To nie tylko jej odskocznia od codzienności, pokazanie fanom kulis swojej pracy, ale także miejsce, gdzie poprzez przeróżne współprace zarabia duże pieniądze. Co ciekawe, odkąd Kasia Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, to wszyscy mają wrażenie, że publikuje na swoim profilu jeszcze więcej wpisów i zdjęć. Niestety nie wszystkie jej ujęcia podobają się fanom, jak na przykład zdjęcie modlącej się aktorki w Jerozolimie, czy też najświeższe na którym internauci przyczepili się o nogi Katarzyny Cichopek.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Katarzyna Cichopek - wpadka z nogami na Instagramie

W internecie czasami można znaleźć więcej negatywnych komentarzy, niż tych pozytywnych. To samo znalazło się pod najnowszym zdjęciem Katarzyny Cichopek, na którym pozuje w czarnej eleganckiej sukience na tle świątecznej scenerii. Choć kiecka aktorki i bajkowy wystrój wnętrza zapiera dech w piersiach, to internauci zdecydowali się przyczepić do nóg aktorki. Zarzucili, że Kasia Cichopek retuszuje zdjęcia i że poprawiając mankamenty w programie, zepsuła sobie nogi. Jakby tego mało jedna z jej fanek zapytała ją o... ciążę!

- Co stało się z nogami ??

- Widzę jakiś photoshop? Nogi w 1 planie jakieś wiekowe a w lustrze odbijają gładkie... ??

- Kasiu pięknie wyglądasz w każdej kreacji i perfekcyjnie dobranej swojej biżuterii:) Widać w ostatnich relacjach, że się zaokrągliłaś na brzuszku i w nóżkach, jesteś w ciąży można pogratulować? :)) Czy to po prostu zima ;) 

Katarzyna Cichopek nie odniosła się do komentarzy dotyczących nóg, ani do pytania o rzekomą ciążę. Na zdjęciu warto zauważyć, że jest dużo światła. Być może aktorka pozując do zdjęcia, ustawiła się w niekorzystnym świetle, dlatego jej nogi nie były "gładkie" jak w lustrze.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska ma sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak ona!

Sonda
Lubisz Kasię Cichopek jako prowadzącą "Pytanie na śniadanie"?