Michał Szpak

i

Autor: AKPA Michał Szpak

Nie milkną echa po występie Michała Szpaka. Założył czerwoną pelerynę i dał czadu!

2023-04-14 8:50

W poniedziałek wielkanocny Michał Szpak zaskoczył wszystkich! Artysta wystąpił na wielkiej scenie Teatru Polskiego, podczas koncertu Telewizji Polsat z okazji 100-lecia Disneya. Dodatkowo pokazał się w oszałamiających kreacjach, a swoim głosem rozczulił niejedną osobę. Widzowie Polsatu chcą więcej, a ci co przegapili show liczą na powtórki.

Michał Szpak wystąpił na koncercie z okazji 100-lecia Disneya, organizowanym przez stację Polsat i po prostu dał czadu! Artysta znany jest z tego, że lubi robić show na scenie nie tylko swoim głosem, ale także ubiorem scenicznym. Tym razem pokazał się wszystkim w dwóch kreacjach - pierwsza to intensywna czerwień, zaś drugi raz wyszedł na scenę w czarnych cekinach. Czerwone spodnie garniturowe, prześwitujący podkoszulek, a na szyi przywiązana czerwona peleryna. Druga stylizacja to czarny, cekinowy garnitur, który sprawiał że od Michała Szpak bił niesamowity blask. Artysta pokazał się na scenie Teatru Polskiego z jak najlepszej strony, a widzowie Polsatu oszaleli po jego dwóch występach, gdzie zaśpiewał piosenki znane z bajek Disneya.

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Michał Szpak zaśpiewał piosenki z bajek Disneya

Michał Szpak zaskoczył wszystkich podczas obchodów 100-lecia Disneya. Wokalista wyszedł pierwszy raz na scenę i przed ogromną widownią zaśpiewał piosenkę "Miłość rośnie wokół nas" z bajki Król Lew, natomiast podczas swojego drugiego występu wykonał kawałek "Pamiętaj mnie" z bajki Coco. Widzowie Polsatu oszaleli i obdarowali Michała Szpaka samymi komplementami:

- Magicznie zaśpiewał tę kołysankę

- Fantastyczne wykonanie ! Brawo Michał !!! Wspaniały koncert, dzięki POLSAT

- Prawda chwyciło za serce i mocno wzruszyło jedyny i niezastąpiony nasz cudowny Michał

- Szpak to jednak najwyższa półka

ZOBACZ TAKŻE: 100 lat Disneya - koncert 2023. Kiedy powtórka? Gdzie obejrzeć koncert ponownie?

Która postać z bajki jest Twoją bratnią duszą?

Pytanie 1 z 10
Który typ osobowości opisuje cię najlepiej?
Listen on Spreaker.