Natalia Nykiel

i

Autor: materiały prasowe

CASTING

Natalia Nykiel ogłasza casting. Możesz zatańczyć z nią na Top Of The Top Festiwal

2023-07-17 14:39

Wielkimi krokami zbliża się Top Of The Top Festiwal, który odbędzie się w Sopocie. Jedną z gwiazd, która pojawi się na scenie będzie Natalia Nykiel. Niedawno artystka ogłosiła casting na tancerzy do swojego show. Sprawdź jak się zgłosić i zatańczyć na wielkiej scenie przez milionami widzów!

Natalia Nykiel, która obchodzi w tym roku 10-lecie obecności na scenie, będzie jedną z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival. Artystka kilka dni temu zapowiedziała, że szykuje spektakularne widowisko:

It's official! Z okazji mojego symbolicznego 10-lecia na scenie szykuję dla Was show, jakiego jeszcze przez te 10 lat nie zrobiłam. Bądźcie ze mną w Sopocie i przed TV!

Natalia ogłosiła otwarty casting dla tancerzy, którzy mogą zatańczyć u jej boku na scenie sopockiego festiwalu! Za choreografię do show odpowiadać będzie Tomek Prządka, mający na koncie choreografie do największych telewizyjnych występów i teledysków wielu polskich gwiazd. Przygotowania do castingu prowadził z Natalią przez ostatnie kilka tygodni. To pierwszy taki casting w Polsce dedykowany profesjonalnym tancerzom oraz utalentowanym osobom, dla których casting może być drogą do rozpoczęcia swojej zawodowej tanecznej drogi.

Natalia Nykiel - Co lubi robić o 3 w nocy? (Szybkie Pytania)

Casting na tancerzy Natalii Nykiel

Pierwszy etap castingu odbywa się na TikToku i trwa do końca lipca. Tancerze muszą zatańczyć stworzoną przez Tomka Prządkę choreografię do najnowszego singla Natalii „Bye Bye” i otagować swój film #ByeByeCasting. Chcemy wybrać najlepszych tancerzy w Polsce i zrobić z nimi show, jakiego jeszcze nie było! Kolejnym etapem castingu będzie profesjonalna audycja w Warszawie na początku sierpnia. Spośród wszystkich zgłoszeń na TikToku Natalia wraz z choreografem wybiorą tancerzy, którzy będą mieli okazję zatańczyć przed komisją. Z castingu trafią od razu na próby do show Natalii na festiwalu w Sopocie! 

Tylko na TikToku fani Natalii mogą posłuchać przedpremierowo fragmentu nowego singla „Bye Bye”. Utwór powstały we współpracy z portugalskimi producentami otwiera nowy rozdział w karierze artystki. Premiera utworu odbędzie się na początku sierpnia, a po raz pierwszy na żywo publiczność usłyszy go podczas Sopot Top Of The Top Festival.

Sonda
Która piosenka Natalii Nykiel jest twoją ulubioną?