Doda i tatuaż fana

i

Autor: akpa, screen z IG/@dodaqueen

GWIAZDY

Fan Dody wytatuował sobie nagą artystkę. Reakcja gwiazdy bezcenna!

2023-07-19 8:04

Doda może pochwalić się gronem wiernych i oddanych fanów, którzy wspierają ją na każdym kroku. Teraz okazało się, że jeden z nich wytatuował sobie nagą artystkę na bicepsie. Doda opublikowała dzieło na swoim Instagramie i zaapelowała, by nie ośmieszać tego, co zostało stworzone na ciele jej wiernego fana.

Doda ma przed sobą fantastyczny czas. Wszędzie jej pełno, mówi o niej każdy, a w dodatku szykuje swoje kolejne show, które będzie można oglądać w Telewizji Polsat na jesień 2023 roku. Choć swoją przygodę ze sceną zaczęła 25 lat temu, to ani na chwilę nie pozwoliła o sobie zapomnieć, nawet gdy było o niej cicho. Początkowo Doda grała w teatrze Buffo, do 2006 roku była wokalistką zespołu Virgin, brała udział w reality-show "Bar", a później rozpoczęła karierę solową. Dziś ma na swoim koncie nie tylko wiele hitów, ale także randkowe show Doda. 12 kroków do miłości i występy w telewizji, które porywają publiczność do tańca. Artystka może liczyć także na swoich wiernych fanów, którzy wspierają ją na każdym kroku i jeżdżą za nią po całej Polsce, by kibicować jej na scenie.

ZOBACZ TAKŻE: Ta dziewczyna ma głos jak Doda. Katharsis w jej wykonaniu to HIT!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Naga Doda na bicepsie fana

Doda może pochwalić się rzeszą wiernych fanów, którzy są przy niej na każdym kroku. Wspierają ją, bronią jej dobre imię, a w ramach uwielbienia uwieczniają ją na swoich ciałach w postaci tatuaży. Teksty lub tytuły piosenek, autografy, napis Doda lub podobizna artystki. Niedawno wierny fan Dody postanowił zrobić sobie przyjemność i wytatuował sobie właśnie podobiznę piosenkarki, jednak tym razem tatuaż był bardzo odważny. Inspiracją było zdjęcie, na którym intymne części ciała Dody zasłaniają jedynie dłonie w zielonych rękawicach. Artystka opublikowała dzieło na swoim Instagramie i zaapelowała by się z niego nie śmiać, a dodatkowo powiedziała wszystkim swoim obserwatorom, że ma najlepszych fanów!

- Proszę nie wyśmiewać, nie oceniać ani krytykować - Lasery kosztują😁 dużo cenniejszy jest FAKT, że co najmniej co dziesiąty mój fan ma jakąś pamiątkę na ciele związaną ze mną, czy to cytat z piosenki ,czy to mój wizerunek, czy Logo płyty, czy datę super koncertu albo co mnie najbardziej stresuje mój podpis wykonane na czyimś ciele, który następnie identycznej formie zostaję wytatuowany🥵💁🏼‍♀️ No słucham? Kto ma lepszych ode mnie bitches?

Poniżej możecie zobaczyć tatuaż fana Dody, który zrobił sobie na bicepsie, a także zdjęcie które było dla niego inspiracją.

ZOBACZ TAKŻE: Doda w obcisłej sukience ledwo pląsa za Justyną Steczkowską. Nagranie hitem internetu!