Natalia Janoszek, Monika Miller

i

Autor: AKPA

O TYM JEST GŁOŚNO

Natalia Janoszek wraca do telewizji?! Ma wystąpić w nowym show z wnuczką Leszka Millera

2023-11-14 9:53

Po aferze "bollywoodzkiej" i głośnym filmie Krzysztofa Stanowskiego wiele osób myślało, że Natalia Janoszek zakończy karierę i zniknie w cień. Nic z tych rzeczy. Teraz okazuje się, że celebrytka, która miała zmyślić swoją karierę, wystąpi w najnowszym programie Playera. U jej boku ma pojawić się m.in. Monika Miller, a także Ewelona z Warsaw Shore.

Kilka lat temu Natalia Janoszek zyskała status gwiazdy. Piękna brunetka o zniewalającej figurze, a do tego - jak sama o sobie mówiła, gwiazda wielkich indyjskich produkcji. Miliony na Instagramie, egzotyczne zdjęcia i nagrody, które wzbudzały we wszystkich zachwyt. Nie mogło być inaczej, celebrytka szybko została dostrzeżona w Polsce, dzięki czemu lansowała się w telewizyjnych śniadaniówkach gdzie opowiadała o swojej karierze w Bollywood, a nawet widzowie Polsatu mogli oglądać ją w Tańcu z Gwiazdami i w muzycznym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej kariera miała się dobrze, do czasu aż zdemaskował ją Krzysztof Stanowski. Dziennikarz poprowadził śledztwo, a jego wyniki przedstawił w dwóch filmach, które łącznie zanotowały ponad 11 milionów odsłon! Wyszło na jaw, że Janoszek zmyśliła karierę i oszukała wszystkich.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Natalia Janoszek bohaterką nowego programu?!

Myśleliście, że to koniec Natalii Janoszek? Nic z tych rzeczy. Celebrytka, której karierę na czynniki pierwsze rozłożył Krzysztof Stanowski nie poddaje się i nadal działa w mediach społecznościowych. Ale to jeszcze nie koniec. Niedawno okazało się, że Natalia Janoszek wraca do telewizji i wystąpi w nowym programie Playera. Zgodnie z oświadczeniem informatora Pudelka, zdjęcia do niezatytułowanego jeszcze programu trwają obecnie w Tajlandii i mają zakończyć się ostatniego dnia listopada. Obok "naczelnej oszustki polskiego show-biznesu" mają wystąpić także inne kontrowersyjne osoby z show-biznesu. Mówi się, że w programie wzięła udział także Marta Linkiewicz (słynąca z kontrowersyjnych zdjęć, wpisów i afery "autokarowej"), czy też Ewelina Kubiak (znana wszystkim jako EwelOna z Warsaw Shore, która balowała na oczach milionów Polaków).

To jeszcze nie wszystko. Mówi się, że w programie Playera wystąpi jeszcze Aneta Glam, Klaudia Klimczyk, Mama na obrotach i wnuczka Leszka Millera - Monika Miller. Jakby tego było mało, na jaw wyszło także że do programu została zaproszona Caroline Derpieński, jednak ta nie przyjęła propozycji by rozpromować swoją dollarsową karierę. Premiera nowego show ma być planowana na początek 2024 roku. Warto pamiętać, że są to tylko przecieki, a stacja nie potwierdziła doniesień o których jest teraz głośno w sieci.