Krzysztof Bosak był w Tańcu z Gwiazdami

i

Autor: AKPA

POLITYK W TANECZNYM SHOW

Krzysztof Bosak był w Tańcu z Gwiazdami. Tak lider Konfederacji radził sobie na parkiecie

2023-12-18 16:54

Niewiele osób pamięta, ale jeden z liderów i współzałożyciel partii Konfederacja Wolność i Niepodległość - Krzysztof Bosak, przed laty zdecydował się na udział w "Tańcu z gwiazdami". Jak poseł radził sobie na parkiecie? Mamy wideo!

Krzysztof Bosak w Tańcu z Gwiazdami to nie żart! Taniec z Gwiazdami to polski telewizyjny program rozrywkowy, który początkowo emitowany był w latach 2005-2011 na antenie telewizji TVN. Po krótkiej przerwie w latach 2014-2022 format powrócił, jednak tym razem na antenę telewizji Polsat i z nową nazwą "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Przez lata przez oba formaty przewinęło się sporo tancerzy i gwiazd, którzy wylewali siódme poty, by na parkiecie dać z siebie wszystko. Widzowie mieli okazję oglądać tańczącego Jacka Stachurskiego, Krzysztofa Rutkowskiego, Kasię Cichopek, Aleksandrę Kwaśniewską, Kingę Rusin, Rafała Mroczka, Julię Wieniawę i można wymieniać tak bardzo długo! Co ciekawe, jedną z gwiazd w Tańcu z Gwiazdami był... Krzysztof Bosak, polski polityk i współzałożyciel, jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Czy Polacy ufają politykom? #EwelinaPyta

Krzysztof Bosak wystąpił w Tańcu z Gwiazdami

To nie żart. Krzysztof Bosak wystąpił w Tańcu z Gwiazdami w 2007 roku, kiedy to program był emitowany na antenie TVN. Polityk miał wówczas 25 lat, a jego taneczną partnerką była Kamila Kajak. Skąd ten pomysł, by polityk wystąpił w rozrywkowym show? Okazuje się, że poseł Krzysztof Bosak był w tamtych czasach określany jako wschodząca gwiazda polityki i budził ogromne zainteresowanie wśród Polaków. Z programu odpadł w odcinku, w którym tańczył sambę. Jeśli nie pamiętacie lub ominęliście sezon Tańca z Gwiazdami, w którym wystąpił Krzysztof Bosak, prezentujemy Wam poniżej wideo sprzed lat, które obiegło internet. Wiele osób oglądając Krzysztofa Bosaka na parkiecie tanecznego show, przecierało oczy ze zdziwienia!

Sonda
Jak oceniasz działalność polityczną Krzysztofa Bosaka?