STYLIZACJE GWIAZD

Najpiękniejsze suknie Alicji Węgorzewskiej. Wygląda w nich jak prawdziwa księżniczka!

2024-02-13 14:04

Alicja Węgorzewska uchodzi za kobietę elegancką i z klasą. Stylizacje które komponuje już nie raz były inspiracją dla innych kobiet i zapierały dech w piersiach. Jak myślicie, co przeważa w jej garderobie? Oczywiście są to kreacje, od których ciężko oderwać wzrok!

Piękna, utalentowana, a do tego nie da się jej nie lubić. Mowa o Alicji Węgorzewskiej, która od lat zachwyca słuchaczy swoim głosem. W branży muzycznej jest niesamowicie cenioną artystką, która śpiewa mezzosopranem (głos pomiędzy sopranem i altem). Muzyka jest w jej życiu od najmłodszych lat. Będąc zaledwie 5-letnim dzieckiem rozpoczęła naukę gry na fortepianie. W późniejszych latach śpiewała w chórze i kształciła swój wokal. Dziś jest jedną z najbardziej znanych śpiewaczek operowych w Polsce i ma na swoim koncie wiele sukcesów. Liczne nagrody i wyróżnienia, występy na międzynarodowych scenach, a także rola trenera w The Voice Senior.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Alicji Węgorzewskiej wyrosła na piękną kobietę. Amelia ma 21 lat i mocno przypomina swoją mamę

The Voice Senior: Rafał Brzozowski i Alicja Węgorzewska cali we łzach! [WIDEO]

Suknie wieczorowe Alicji Węgorzewskiej

Alicja Węgorzewska znana jest nie tylko ze swojego operowego śpiewu, ale także z elegancji i prostoty. Czego nie założy, wygląda w tym fenomenalnie i zawsze świetnie prezentuje się na scenie. Często nosi marynarki i eleganckie spodnie, jednak najczęściej gdy występuje pojawia się w przepięknych, bajkowych sukienkach. Widać, że dobrze czuje się w czerni, ale także krwistej czerwieni, ponieważ najczęściej wybiera właśnie takie kolory sukienek. W naszej galerii możecie zobaczyć przepiękne stylizacje Alicji Węgorzewskiej. W sukniach do ziemi, wygląda jak księżniczka z bajek Disneya!