Msze święte odprawiane przez dzieci w Robloxie to hit internetu. Księża kipią z dumy!

i

Autor: screeny z: YouTube/Lesio Trans, TikTok/@ks.sebastianpicur Msze święte odprawiane przez dzieci w Robloxie to hit internetu. Księża kipią z dumy!

Msze święte odprawiane przez dzieci w Robloxie to hit internetu. Księża kipią z dumy!

2023-01-11 13:46

Wirtualne msze święte w grze?! To nie jest żart. Dzieci wpadły na pomysł, by odprawić tradycyjną Eucharystię w Robloxie. Nagranie stało się hitem internetu, a księża kipią z dumy, że młodzież odprawiała je z tak ogromną pasją. Sprawdźcie szczegóły - o tym jest teraz bardzo głośno!

Msze święte w Robloxie są niesamowitym hitem i chyba nikt się tego nie spodziewał. Dzieci, głównie młodzi chłopcy organizują msze święte w grze. Robią to profesjonalnie, zachowując kolejność niedzielnej Eucharystii, ślubów, czy też pogrzebów. Czytają długie litania i robią to z pełną powagą, nie podśmiechując się z kościoła katolickiego. Jest również zbierana taca w postaci donatów, które każdy uczestnik mszy na discordowym serwerze może wpłacić. Co ciekawe, zainteresowanie mszami świętymi w grze jest tak ogromne, że internauci czekają w kolejkach by się na nie dostać, a nagrania z Eucharystii które krążą w sieci notują milionowe odsłony! Co na to prawdziwi księża?

ZOBACZ TAKŻE: Ile dać księdzu po kolędzie w 2023 roku? Stawki za kolędowanie wzbudzają kontrowersje

Sonda
Msza święta w Robloxie - co sądzisz?

Msze święte online w grze 2023

Nie da się ukryć, że w Polsce wierni odchodzą od kościoła, a ławki w świątyniach zaczynają powoli świecić pustkami. Msze święte w Robloxie pokazują jednak, że młode osoby nie są obojętne, a księża kipią z dumy i cieszą się, że młodzież niesie swoją wiarę w świat. Niektórzy śmieją się nawet, że chłopcy odbywają przedwczesne praktyki na duchownych, a w komentarzach pod ich materiałami wideo można znaleźć same pozytywne słowa.

- Lesio, mam 23 lata, jestem taką fanką tych filmików. Nie dość że super pomysł i wykonanie, zaangażowanie to jeszcze to jest HIT NA TIKTOKU. Mój dzień jest po prostu lepszy.

- Świetny materiał chłopaki. Działajcie i nieście dobrą nowinę

- Jestem w szoku i pełen nadziei dla młodszych pokoleń 

- Mam 28 lat, jestem rekruterką IT, nie gram w robloxa. Ten project management jest legendarny. Jakbyś wpisał to sobie w CV to od razu bym zatrudniała za grube hajsy. Wiem że zrobiliście to dla beki ale jestem pełna podziwu i nadziei patrząc na nowe pokolenie. Tak trzymać!

Poniżej możecie zobaczyć kilka mszy świętych, które stały się hitem w internecie. Co ciekawe, na TikToku pojawia się coraz więcej urywków z Eucharystii Robloxowych, które z uśmiechem na twarzy komentują również księża. My jesteśmy zaskoczeni, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy jest ostatnia niedziela karnawału 2023? Kiedy zaczyna się Wielki Post?

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5