Andrzej Grabowski

i

Autor: AKPA Andrzej Grabowski

Aukcja Andrzeja Grabowskiego na WOŚP 2023 bije rekordy. Cena licytacji zwala z nóg!

2023-01-10 13:30

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym trwają licytacje, w których biorą udział także znane osobistości z polskiego show-biznesu. Mowa między innymi o Andrzeju Grabowskim, którego aukcja bije rekordy, a cena licytacji zwala z nóg!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w 2023 roku po raz 31. Już w niedzielę 29 stycznia odbędzie się finał akcji, podczas której na ulicach miast w Polsce, będziemy mogli wrzucić wolontariuszom do puszek pieniądze, które przyczynią się do zrealizowania tegorocznego celu. WOŚP 2023 zagra tym razem pod hasłem Żyj zdrowo w zdrowym świecie, a fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała pieniądze na walkę z sepsą - chorobą, która jest zabójcą wielu pacjentów. Oprócz charytatywnej kwesty, odbywają się także licytacje online, w których biorą udział także znane i lubiane gwiazdy. Viki Gabor wystawiła na aukcję udział w teledysku, Iga Świątek rakietę tenisową i zaproszenie na mecz na Roland Garros 2023 i osobiste spotkanie, zaś Andrzej Grabowski popularny Ferdek z serialu "Świat według Kiepskich" zaskoczył wszystkich swoją nietypową propozycją!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Andrzej Grabowski - licytacja WOŚP 2023

Pomysł Andrzeja Grabowskiego na WOŚP 2023 to hit! Niewiarygodne co wymyślił aktor i jaką kwotę osiąga z dnia na dzień jego licytacja. Na aukcje WOŚP 2023 trafiło wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim i nie byłoby w tym nic spektakularnego, gdyby nie fakt że aktor odkurzy mieszkanie zwycięzcy. "Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie" - czytamy w opisie aukcji w serwisie Allegro. 

Dla hojnego zwycięzcy Andrzej Grabowski gotów jest przyjechać do dowolnego miasta w Polsce, a na realizację oferty aktor zapewnia czas do końca 2023 roku. Konkretny termin zostanie ustalony bezpośrednio ze zwycięzcą aukcji, która trwa do 12 lutego tego roku. Co ciekawe, na dzień 10 stycznia (wtorek) aukcję Andrzeja Grabowskiego z odkurzaniem licytuje 19 osób, a jej aktualna kwota wynosi 11 100 złotych. 

Andrzej Grabowski - licytacja WOŚP 2023

i

Autor: screen z aukcji Allegro Andrzej Grabowski - licytacja WOŚP 2023 Link: https://allegro.pl/oferta/odkurzanie-mieszkania-przez-andrzeja-grabowskiego-13057534936
Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?