Modelki

i

Autor: screen z Instagram/modelkiontop

wydały hit

Modelki podbiły polską branżę muzyczną. Kim są dziewczyny śpiewające "Chyba, że z Tobą"?

2024-06-10 8:54

Pojawiły się znikąd i wydały hit, który od razu wpada w ucho. Mowa o kawału "Chyba, że z Tobą", który stał się viralem na TikToku, a dodatkowo w zaledwie miesiąc od premiery, wygenerował na YouTube ponad 15 milionów odsłon. Kim są dziewczyny z grupy "Modelki"? O tych wokalistka robi się coraz głośniej!

Ponad 15 milionów wyświetleń w zaledwie miesiąc? Tego dokonały trzy piękne wokalistki z grupy "Modelki". Pojawiły się znikąd i wydały niesamowity hit "Chyba, że z Tobą", który zagościł na playliście wielu młodych osób, a w dodatku pokrył się złotem w zaledwie 10 dni od premiery. W czym tkwi fenomen? To niesamowicie letni i lekki numer, który od razu wpada w ucho, a tekstu można nauczyć się na pamięć w mgnieniu oka. Nie można również zapomnieć o pięknych wokalistkach, które tworzą dookoła swojej muzyki otoczkę, dzięki czemu mają jeszcze więcej odbiorców. Kim są Modelki? Dziewczyny dopiero pojawiły się w branży muzycznej, ale coś czujemy, że mocno w niej namieszają! Poznajcie bliżej Ulę, Zuzę i Agę, które mają na swoim koncie nie tylko kawałek "Chyba, że z Tobą", ale także rapowe kawałki jak "On Me" czy nagrany numer wraz z Meggie - "Billboard Drop".

ZOBACZ TAKŻE: Koroniewska przeczytała, że jest "stara z ryja". Mocno odpowiedziała bezczelnemu internaucie!

Viki Gabor wyrosła na oczach fanów

Modelki - kim są dziewczyny z zespołu?

Modelki to idealny przykład tego, że w dzisiejszym świecie nie trzeba wyrzucać dużo pieniędzy na promocję, kiedy można zrobić ją za darmo w internecie, a dokładnie na TikToku. To właśnie tam ich numer stał się niesamowitym viralem, dzięki czemu trzy piękne dziewczyny zyskały rozgłos, a brama do ich muzycznej kariery otworzyła się dla nich naprawdę szeroko. Modelki to trzyosobowy zespół, który tworzą Aga Nowakowska, Ula Kowalska i Zuza Fijak. Jak się okazuje dwie pierwsze wymienione artystki, mają na swoim koncie spore doświadczenie ze śpiewaniem. Aga Nowakowska była uczestniczką 1. edycji "The Voice Kids", której została finalistką, natomiast Ula Kowalska brała udział w 3. edycji "Małych gigantów", którą wygrała razem z całą drużyną Omeny Mensah. To jednak nie koniec osiągnięć Uli. Artystka była finalistką Eurowizji Junior 2017, lecz o jeden punkt pokonała ją Alicja Rega, a także wydała polski hymn mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 roku.

Girlsband Modelki powstał z inicjatywy 21-letniej Uli Kowalskiej, która jak donosi radiozet.pl, podczas spotkania z raperem Anotnym Escą i producentem Vłodarskim wpadła na pomysł założenia grupy muzycznej. Szybko rozpoczęto poszukiwania dwóch wokalistek i niebawem do artystki dołączyła Aga Nowakowska i lekkoatletka Zuzanna Fijak.