Daniel Tracz

i

Autor: screen z Instagram/daniel.tracz Daniel Tracz

WYBORY MISTERA

Mister Supranational 2023 - kto z Polski? Kto reprezentuje Polskę na Festiwalu Piękności?

2023-07-21 8:52

Gala Mister Supranational 2023 zostanie pokazana w Telewizji Polsat już w sobotę 22 lipca. Kto reprezentuje nasz kraj na prestiżowym konkursie? O tytuł Mistera Supranational 2023 będzie walczyć Daniel Tracz. Sprawdźcie, co musicie o nim wiedzieć.

Kto z Polski na konkursie Mister Supranational 2023? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która z zaciekawieniem śledzi konkursy piękności nie tylko te dla pań, ale także i dla panów. Przed nami Festiwal Piękna, który jak co roku organizowany jest w Polsce. To właśnie w naszym kraju przez trzy dni odbywają się prestiżowe konkursy, w tym wybór Miss Supranational, Miss Polski, a także Mistera Supranational. Transmisję z wydarzeń będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat kolejno w dniach: 14 lipca, 16 lipca i 22 lipca. Przypomnijmy, że Mister Supranational to konkurs, w którym o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny rywalizują panowie z całego świata, w tym także z Polski. Kto reprezentuje nasz kraj w konkursie Mister Supranational? O prestiżowy tytuł walczyć będzie Daniel Tracz.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Kim jest Daniel Tracz?

Daniel Tracz został wybrany na Mistera Polski 2023 i tym samym dołączył do grona zwycięzców z poprzednich edycji - Rafała Maślaka, Rafała Jonkisza, czy też Jakuba Kucnera. Daniel Tracz po raz pierwszy dał się poznać widzom jako uczestnik szóstej edycji Top Model, która odbywała się w 2016 roku. To właśnie wtedy wygrał casting i dostał się do modowego show. Tam przeszedł metamorfozę i szybko stał się faworytem wielu widzów. Choć nie udało mu się wygrać, zajął wtedy 4. miejsce, a w 2023 roku został wybrany na Mistera Polski. W związku z tym, to właśnie 25-letni Daniel Tracz będzie reprezentować Polskę w konkursie Mister Supranational 2023, a transmisję z tego wydarzenie będzie można obejrzeć w sobotę 22 lipca o godz. 20:00 na antenie Telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski 2023 - DATA, GODZINA, KANDYDATKI. Kiedy są wybory Miss Polski?

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?