Aleksandra Klepaczka

i

Autor: akpa

WYBORY MISS

Miss Supranational 2023 - kto z Polski? Kto reprezentuje nasz kraj?

2023-07-14 21:11

Gala Miss Supranational 2023 zostanie pokazana na żywo w Telewizji Polsat już w piątkowy wieczór 14 lipca. Kto reprezentuje nasz kraj na prestiżowym konkursie? O tytuł Miss Supranational 2023 będzie walczyć ubiegłoroczna Miss Polski - Aleksandra Klepaczka. Sprawdźcie, co musicie o niej wiedzieć.

Kto z Polski na konkursie Miss Supranational 2023? Takie pytanie nurtuje niejedną osobę, która z zaciekawieniem śledzi konkursy piękności. Przed nami Festiwal Piękna 2023, który trwa trzy dni i jak co roku organizowany jest w Polsce. To właśnie w naszym kraju w piątek, sobotę i niedzielę odbywają się prestiżowe konkursy, w tym wybór Miss Supranational, Miss Polski, a także Mistera Supranational. Transmisję z wydarzeń będzie można obejrzeć w Telewizji Polsat, a jako pierwszy na żywo zostanie pokazany finał konkursu Miss Supranational, w którym 65. kobiet z całego świata, w tym także z Polski będzie rywalizować o koronę i prestiżowy tytuł. Kto reprezentuje Polskę w konkursie Miss Supranational 2023? Na wybiegu z biało-czerwoną flagą zaprezentuje się Aleksandra Klepaczka.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Aleksandra Klepaczka na Miss Supranational 2023 - kim jest?

Kim jest Aleksandra Klepaczka, która reprezentuje Polskę w konkursie Miss Supranational 2023? Aleksandra Klepaczka dała się poznać całej Polsce wygrywając konkurs piękności Miss Polski 2022. Modelka ma na swoim koncie także tytuł III Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2019, a 14 lipca 2023 roku reprezentuje nasz kraj w konkursie Miss Supranational. 23-latka pochodzi z Bukowca niedaleko Łodzi. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia i potrafi grać na skrzypcach i na gitarze. Co ciekawe, Aleksandra Klepaczka po zdobyciu tytułu w konkursie piękności w 2022 roku, obroniła pracę inżynierską na Politechnice Łódzkiej. 

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego 15 lipca nie ma konkursu Mister Supranational 2023? Znamy powód!