Miss Polonia

i

Autor: AKPA Miss Polonia

MISS POLONIA

Miss Polonia 2023 - TRANSMISJA, GODZINA. Gdzie i o której oglądać wybory Miss?

2023-06-30 19:13

Konkursy piękności cieszą się dużym powodzeniem. Wielkimi krokami zbliża się gala Miss Polonia 2023, dlatego warto wiedzieć gdzie obejrzeć ją w telewizji. Transmisja będzie prowadzona na żywo, a oprócz kandydatek widzowie będą mogli usłyszeć gwiazdy polskiej muzyki. Sprawdźcie szczegóły.

Finał konkursu Miss Polonia 2023 zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek 30 czerwca w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem, odbędzie się 44. finałowa gala konkursu Miss Polonia. Na wszystkich czeka moc atrakcji i wrażeń, a na scenie w przepięknych kreacjach zaprezentuje się dziewiętnaście kandydatek. Uroczystą galę poprowadzą Izabella Krzan, Krystyna Sokołowska, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak, a na scenie nie zabraknie także gwiazd polskiej muzyki. Finał konkursu piękności uświetni swoim wokalem Doda, Dominik Dudek i zespól Komodo. O której godzinie zaczyna się konkurs Miss Polonia 2023? Gdzie oglądać transmisję w internecie? Odpowiadamy i przypominamy, że w 2022 roku tytuł Miss Polonia uzyskała Krystyna Sokołowska.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Miss Polonia 2023 - GODZINA, TRANSMISJA

O której godzinie rozpoczyna się gala Miss Polski 2023? Konkurs piękności odbędzie się 30 czerwca, a jego transmisję na żywo będzie można obejrzeć na antenie TVP2 i TVP Polonia od godz. 20:10. To właśnie wtedy zobaczymy prezentację wszystkich kandydatek i dowiemy się około 22:30, która z nich założy koronę.

ZOBACZ TAKŻE: Finalistki Miss Polonia 2023. Kto walczy o tytuł najpiękniejszej?

Miss Polonia 2023 - POWTÓRKA

Gdzie obejrzeć powtórkę Miss Polonia 2023? Jeśli przegapiłeś transmisję na żywo, nic nie szkodzi. Powtórka konkursu Miss Polonia 2023 będzie emitowana w telewizji ponownie w sobotę 1 lipca o godzinie 13:35 na antenie TVP Polonia.