Miły Pan

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Miły Pan

GWIAZDY

MiłyPan - wiek, wzrost, dziewczyna, Disco Star, Instagram. Kim jest Piotr Kołaczyński?

2023-07-09 17:50

Kim jest MiłyPan? To pseudonim artystyczny Piotra Kołaczyńskiego, który stał się prawdziwą gwiazdą disco polo. Jego piosenki to prawdziwe hity i choć kiedyś nie dawano mu szans, pokazał wszystkim, że się mylili. Co musicie o nim wiedzieć? Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat Miłego Pana i to, czy jego serce jest już zajęte.

MiłyPan: wiek, wzrost, prawdziwe imię, dziewczyna, Disco Star, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest MiłyPan? Pod tym pseudonimem kryje się Piotr Kołaczyński. Nie da się ukryć, że MiłyPan to wokalista wykonujący muzykę z pogranicza gatunków muzycznych disco polo oraz dance. Przygodę z branżą muzyczną zaczynał próbując swoich sił w talent-show Disco Star, który emitowany jest na antenie Polo TV. Wystąpił przed jurorami ze swoją autorską piosenką 'Królowa' i mimo iż nie przekonał ich swoim wykonaniem, to stał się prawdziwym fenomenem w branży disco polo. Po kilku miesiącach kawałek pojawił się na YouTube wraz z klipem i zyskał ogromną popularność. Co jeszcze musicie wiedzieć o artyście?

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

MiłyPan - wiek

Ile lat ma MiłyPan? Piotrek Kołaczyński urodził się 31 maja 1996 roku w Warszawie. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończył 27 lat.

MiłyPan - wzrost

Jakiego wzrostu jest MiłyPan? To żadna tajemnica. Artysta mierzy około 177 cm wzrostu.

MiłyPan - dziewczyna

Czy MiłyPan ma dziewczynę? Ta informacja ciekawi wszystkie fanki, które wzdychają na jego widok. Serce artysty jest zajęte o czym wielokrotnie wspominał w swoich mediach społecznościowych. Wcześniej artysta spotykał się z Angeliką Żmijewską z grupy Topky.

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?

MiłyPan - Disco Star

Piotr Kołaczyński kilka lat temu wziął udział w castingu do programu Disco Star, który emitowany jest przez telewizję Polo TV. Przed jurorami: Radkiem Liszewskim z zespołu Weekend, Magdaleną Narożną z Pięknych i Młodych, a także przed Czadomenem - Pawłem Dudkiem, zaprezentował swój własny numer Królowa. Niestety nie zauroczył widzów i nie przeszedł do kolejnego etapu. Artysta jednak nie poddał się, nagrał teledysk do kawałka i... stał się prawdziwą gwiazdą disco polo!

MiłyPan - piosenki

MiłyPan ma na swoim koncie wiele piosenek. Jego największym hitem jest numer Królowa, który wygenerował na samym YouTube ponad 130 mln odsłon! Na drugim miejscu są Małolatki z wyikiem ponad 104 miliony, ale to jeszcze nie koniec. Do jego twórczości zaliczają się także piosenki takie jak: Hop Hop (Maniury), Love Song, Melanż, Pod Ścianą. Oprócz tego Miły Pan współpracował z kolegami z branży i wyszły z tego hity takie jak:

  • Ideały z grupą Playboys
  • Musisz się starać z Defisem
  • Jeszcze raz - trio z Defisem i Bogdanem Borowskim

Piotr Kołaczyński, tworzy muzykę nie tylko pod pseudonimem Miły Pan, ale także pod przydomkiem Kouchi. To jego drugi projekt poprzez który dociera do słuchaczy z twórczością typu rap.

ZOBACZ TAKŻE: Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

MiłyPan - Fame MMA

MiłyPan dostał propozycję pojawienia się w oktagonie na gali Fame MMA 11. Muzyk stoczył swoją debiutancką walkę z raperem Smolastym i wygrał po tym, gdy Norbert Smoliński doznał kontuzji kolana.

MiłyPan - Instagram

MiłyPan jest aktywny na Instagramie. Artystę znajdziecie bez problemu wpisując jego nick @najmilszypan.