Milena Sadowska

i

Autor: AKPA

MISS POLONIA

Milena Sadowska to muzycznie uzdolniona Miss Polonia 2018. Poznaj ją bliżej

2023-09-14 15:26

Milena Sadowska to piękna blondynka, która już nie raz zachwyciła publiczność. To właśnie ona w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a później reprezentowała nas w wyborach Miss World. Ile ma lat? Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o modelce, przeczytacie poniżej.

Milena Sadowska - wiek, wzrost, wymiary, chłopak, Instagram: takie frazy są najczęściej poszukiwane w sieci przez internautów. Jeśli zastanawiacie się kim jest Milena Sadowska, dobrze trafiliście. To nie tylko modelka, która ma na swoim koncie tytuł Miss Polonia 2018 i tytuł reprezentantka Polski na Miss World 2019, ale także prawdziwa dusza artystyczna. Oprócz zniewalającej urody i wdzięku, kobieta może pochwalić się także talentem muzycznym i smykałką do malarstwa. Często można zobaczyć ją na scenie koncertów organizowanych przez Telewizję Polską, jak na przykład podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, czy też na Roztańczonej Polsce. To jednak nie koniec. Milena Sadowska w 2020 roku wystąpiła w programie TVP2 - "Star Voice Gwiazdy mają głos", a dodatkowo często można ją zobaczyć w muzycznym show "Jaka to melodia".

Sylvia Novak - Ten aktor całuje najlepiej [Szybkie Pytania]

Milena Sadowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Milena Sadowska? Modelka urodziła się 23 lutego 1999 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 24 lata. Internauci poszukują także informacji na temat tego, ile wzrostu ma Milena Sadowska. Wymiary modelki są ogólnodostępne i jak wiemy jej wzrost wynosi 178 cm.

Milena Sadowska - gdzie mieszka

Milena Sadowska pochodzi z Babic, jednak od kilku lat mieszka w Warszawie, co można dostrzec w jej social mediach.

Milena Sadowska - chłopak

Czy Milena Sadowska ma chłopaka? To zastanawia szczególnie wielu panów, którzy wzdychają na widok pięknej blondynki. Okazuje się, że jej życie prywatne to żadna tajemnica. Modelka spotyka się z optometrystą i modelem o imieniu Emil Iman. Kilka lat temu Milena Sadowska spotykała się z Mateuszem Błaszkiewiczem, z którym była zaręczona.

Milena Sadowska - Instagram

Milena Sadowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej nick @milena.sadowska. Modelkę obserwuje tam ponad 139 tysięcy osób i co ciekawe, ta liczba cały czas rośnie.