Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka straciła milion dolarów!

Gwiazdy

Sandra Kubicka popełniła wielki i błąd i straciła MILION dolarów! Została z niczym

2023-09-14 14:23

Sandra Kubicka to prawdziwa "girl boss" i wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Czego się nie dotknie zamienia w złoto. Przeważnie w ten sposób postrzegana jest przez internautki. Teraz wyszło na jaw, że nie zawsze było tak kolorowo, a młoda bizneswoman straciła milion dolarów! Jakim cudem?

Sandra Kubicka z powodzeniem prowadzi kilka biznesów. Sprawuje pieczę nad swoją firmą bieliźniarską, ekosklepem, cateringiem i platformą treningową Stay Fit. Sandra ma ręce pełne roboty, doskonale zna wartość pieniądza i stara się zapewnić sobie godne życie na wysokim poziomie. Nie zawsze jednak potrafiła tak skutecznie zarządzać własnym majątkiem

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka zagrożona nowotworem. "Wyniki cytologii wróciły złe"

Sandra Kubicka opowiada o reality "Love me or leave me"

Sandra Kubicka spadła na dno. Jej wyznanie zaskakuje!

Sandra Kubicka jako nastolatka mieszkała w Stanach Zjednoczonych i od wczesnych lat, pracując jako modelka, zarabiała niemałe pieniądze. W swoich social mediach wielokrotnie wspominała, jak wówczas wyglądało jej życie. Nie żałowała sobie na imprezy, alkohol i rezerwacje drogich stolików w nocnych klubach. To jednak do niczego jej nie zaprowadziło.

Jedna z jej fanek w zabawie Q&A zapytała Sandry: "Co sprawia, że nie boisz się działać Robisz bardzo dużo rzeczy, a to wymaga odwagi". Odpowiedź celebrytki szokuje.

Bo ja wiele razy w życiu upadałam. Dopiero gdy upadniesz na dno, uczysz się na błędach i wstajesz silniejsza. Ja już dostałam po głowie od życia. Popełniłam mnóstwo błędów. Zawodowych i związkowych. Swój pierwszy milion przewaliłam na głupoty, gdy byłam smarkulą, i musiałam zacząć wszystko od nowa z 10 dolarami na koncie. Wiem, jak to jest nie mieć nic, wiem, jak to jest mieć dużo, ale dopiero teraz jestem świadomą osobą, więc działam. Klęski są potrzebne w życiu, to one nas najwięcej uczą, nie sukcesy - odpowiedziała internautce.

Własne biznesy to nie jedyna rzecz, która obecnie zajmuje jej czas. Sandra dostała właśnie nowy program w Telewizji Polskiej i wraz z Izabelą Krzan poprowadzą zupełnie nowe muzyczne show, w którym pojawi się cała plejada gwiazd.

Źródło: Sandra Kubicka popełniła wielki i błąd i straciła MILION dolarów! Została z niczym