TANIEC Z GWIAZDAMI

Michał Kassin - wiek, wzrost, tancerz. Kim jest partner Roxie Węgiel z Tańca z Gwiazdami?

2024-06-11 12:48

W wiosennej edycji programu "Tańca z Gwiazdami 2024", jednym z najbardziej wyróżniających się tancerzy był debiutujący Michał Kassin, który w parze z Roksaną Węgiel walczył o Kryształową Kulę. Kim jest tancerz? Poznajcie go bliżej.

Kim jest Michał Kassin? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba. W nowej, wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami 2024" widzowie Polsatu mieli okazję zobaczyć nie tylko nowe gwiazdy, ale także debiutujących tancerzy. Od 3 marca 2024 roku, co niedzielę o Kryształową Kulę walczyli między innymi Michał Kassin, tancerz który został przydzielony do Roksany Węgiel. Po latach odrzucania składanych jej propozycji, piosenkarka zdecydowała się na udział w 14. edycji tanecznego show i co ciekawe, dotarła do finału gdzie zajęła drugie miejsce, przegrywając z Anitą Sokołowską i Jakiem Jeschke. Kim jest taneczny partner Roksany Węgiel z TzG? Tancerz ma na swoim koncie wiele osiągnięć!

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Michał Kassin - wiek, wzrost

Ile lat ma Michał Kassin? Nie znajdziemy w sieci dokładnej daty urodzenia tancerza, tak samo jak i informacji, ile mierzy wzrostu.

Michał Kassin - kariera

Michał Kassin to utalentowany tancerz i choreograf, którego życie związane jest nierozerwalnie z tańcem. Już od najmłodszych lat oddawał się swojej pasji, zdobywając umiejętności w różnorodnych stylach tanecznych. Posiadacz najwyższej klasy tanecznej "S". Zwycięzca otwartych Mistrzostw Polski i reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich. Jakby tego było mało Michał Kassin jest członkiem kadry Polski w sportowym tańcu towarzyskim, był uczestnikiem największego festiwalu tańca towarzyskiego na świecie - Blackpool Dance Festival w Anglii i jest głównym trenerem w jednej z gdańskich szkół tańca. 

Michał Kassin - tancerz w teatrze

Michał Kassin ma bogate doświadczenie. Od 2022 roku jest tancerzem w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Zadebiutował w spektaklu "Chłopi", ale na swoim koncie ma wiele innych przedstawień. Michał Kassin oprócz "Chłopów" wystąpił w spektaklach takich jak:

  • Dziewczyny z kalendarza
  • Hairspray
  • Mistrz i małgorzata
  • Piotruś Pan
  • Skrzypek na dachu
  • Something rotten, czyli coś się psuje
  • Wiedźmin.

Michał Kassin - partner

Czy Michał Kassin jest zakochany? Tancerz długo trzymał swoje życie prywatne w tajemnicy, jednak w pewnym momencie zrobił coming out i przedstawił wszystkim swojego partnera. Finalista zakończonej 27. edycji "Tańca z Gwiazdami" potwierdził krążące plotki na temat jego homoseksualnej orientacji i wyznał, że jest zakochany. Jego życiowym partnerem jest uczestnik 6. edycji programu "You Can Dance. Po prostu tańcz" Jakub Purs.

Michał Kassin - Taniec z Gwiazdami

Michał Kassin ma na swoim koncie wiele telewizyjnych projektów, jednak w Tańcu z Gwiazdami wystąpił po raz pierwszy. Tancerz można było oglądać w 14. edycji show Polsatu. Michał Kassin o Kryształową Kulę walczył z Roksaną Węgiel i ostatecznie zajęli drugie miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda Krzysztof Rutkowski bez okularów. W końcu wiemy jaki kolor oczu ma słynny detektyw!

Michał Kassin - Instagram

Michał Kassin jest aktywny na Instagramie. W aplikacji znajdziecie go bez problemu wpisując jego imię i nazwisko, lub oficjalny nick, który brzmi @michalkassin.

Listen on Spreaker.