Michał Szpak i Adi Nowak

i

Autor: AKPA, Instagram/adi_nowak

GWIAZDY

Michał Szpak spędził z nim Walentynki. Kim jest Adi Nowak i co ich łączy?

2024-02-16 10:07

Od jakiegoś czasu fani Michała Szpaka zastanawiają się, czy jego serce jest już zajęte. Skąd takie przypuszczenia? Ich ciekawość podsycają zdjęcia artysty z raperem Adim Nowakiem. Niedawno panowie podzielili się wspólnym zdjęciem z Walentynek, a wcześniej trzymali się nawet za ręce. Coś jest na rzeczy?

Michał Szpak jest zakochany? Fani artysty od jakiegoś czasu spekulują, że coś jest na rzeczy. Michał Szpak to barwna postać w świecie mediów i show-biznesu. Słynie nie tylko z mówienia wprost o tym co myśli, ale także nie stroni od kontrowersji. Jeśli jednak chodzi o jego życie prywatne, to ściśle utrzymuje je w tajemnicy i raczej ciężko było się dowiedzieć, czy jego serce było zajęte. O związkach artysty wiemy niewiele, chociaż w rozmowie z Żurnalistą, Michał Szpak przyznał, że zawsze mocno przeżywał swoje zawody miłosne. Czy w końcu w jego życiu uczuciowym wyszło słońce? Fani spekulują, że coś jest na rzeczy, a wszystko przez zamieszczane relacje z raperem z Poznania. Jest nim Adrian Nowak, który na rynku muzycznym zadebiutował w 2016 roku.

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Co łączy Michała Szpaka i Adiego Nowaka?

Michał Szpak i Adi Nowak zaczęli pokazywać się wspólnie w social mediach. Początkowo fani myśleli, że może chodzić o muzyczną współpracę - w końcu panowie są z tej samej branży, jednak po ostatnich relacjach wiele osób zaczęło mieć wątpliwości. Wszystko po udostępnionym zdjęciu przez Szpaka na którym artyści trzymają się za ręce. To jednak nie koniec wspólnych relacji. Okazuje się, że panowie spędzili wspólnie Walentynki i jak to określił raper na swoim InstaStories, były to "najlepsze walentynki ever". Przy opisie pojawiła się zakochana emotikonka, a w tle można było usłyszeć piosenkę Nicole Scherzinger - "Baby love". Myślicie, że to coś poważnego?

Kim jest Adi Nowak?

Adi Nowak, czyli Adrian Nowak to raper z Poznania, który urodził się w 1994 roku. Artysta zadebiutował w 2016 roku, publikując EP-kę "Nienajprawdziwsze". Rok później nakładem Asfalt Records, ukazał się jego pierwszy album o tytule "Vafle ryżowe". Rapera wyróżnia niecodzienny, kolorowy styl, z którym jest mu do twarzy.