Ralph Kaminski, Mata

i

Autor: akpa, screen z YT/Mata

NOWOŚCI MUZYCZNE

Mata udziela ślubu w niecodziennym przebraniu. Ralph Kaminski był jego inspiracją?

2023-07-27 13:57

Kryształowa kula to najnowszy kawałek Maty, który hula od kilku dni w sieci. Piosence towarzyszy również teledysk, w którym dużo się dzieje. Najbardziej zaskakującą sceną jest ta, w której raper udziela ślubu w niecodziennym kostiumie. Zainspirował go Ralph Kaminski?

Mata zainspirował się Ralphem Kaminskim w swoim najnowszym teledysku? Ta kwestia może nurtować niektóre osoby, które natknęły się na jedną ze scen w teledysku artysty. Mata to tak naprawdę Michał Matczak, czyli jeden z popularniejszych raperów i twórców tekstów. W swojej karierze współpracował między innymi z Malikiem Montaną, Żabsonem, Quebonafide, Popkiem, Białesem, czy też Taco Hemingway'em. Jakiś czas temu, bo 1 kwietnia 2023 roku, Mata wraz z grupą Gombao33 i gośćmi wydał krążek CBW MIXTAPE, na którym pojawili się tacy raperzy jak White Widow, Słodziak, czy Tyron37. Teraz przyszła pora na nowość w karierze Maty, a mianowicie numer "Kryształowa kula", który miał swoją premierę na YouTubie artysty 24 lipca 2023 roku. Piosence towarzyszy również teledysk, w którym nie ma nudy!

ZOBACZ TAKŻE: Najpierw Ralph Kaminski, teraz Michał Szpak. Artysta pokazał się w "sukni ślubnej"

Moja Panienka| Nowator | SuperNova Live

Mata udziela ślubu w nowym klipie

Mata odniósł ogromny rozgłos za sprawą hitu "Mata Montana", w którym zachwyca się Hannah Montaną. Jeszcze głośniej zrobiło się po wypuszczeniu "Patointeligencji", o którym rozpisywały się media w całej Polsce. Teraz przyszła pora na kolejne zaskoczenie, a jest nim numer "Kryształowa kula", który co chwilę zdobywa pozytywne opinie słuchaczy. Piosence 23-letniego rapera towarzyszy także teledysk, w którym nie ma nudy! Pokazuje on bardziej mroczną stronę kariery muzycznej, jednak w kolejnych ujęciach można zobaczyć nawet smutną wizję życia przeciętnej osoby. Na początku teledysku widać garderobę, bar i imprezę w nocnym klubie. Pod koniec klipu pojawia się jednak Mata, który udziela parze ślubu, ale nie jest przebrany za tradycyjnego księdza. Raper postawił na całkiem niespotykaną i oryginalną białą koronę z pereł, a także biały kostium przypominający sutannę, która przy szyi wykończona jest również małymi koralikami.

Przypomnijmy, że ślubny akcent można oglądać także w teledysku Ralpha Kaminskiego do piosenki "Pies". Myślicie, że Mata zaczerpnął od niego inspiracji? Zobaczcie cały klip do numeru "Kryształowa kula".

Sonda
Słuchasz Maty?