Marcin Maciejczak

i

Autor: AKPA Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak z muzyczną niespodzianką. Ta melodia chwyta za serce!

2022-09-22 11:31

Marcin Maciejczak skradł serce niejednego widza, kiedy pojawi się na scenie trzeciej edycji The Voice Kids. Dziś nie dość, że artysta jest nie do poznania, to jeszcze zaskakuje wszystkich nowościami. Wielkimi krokami nadchodzi premiera jego najnowszego singla, który po części już ukazał się w sieci. Ta melodia chwyta za serce!

Marcin Maciejczak to idol dzieci i młodzieży, ale również ulubiony artysta dorosłej publiczności. Widzowie mogli go poznać na początku 2020 roku, kiedy to pojawił się na castingu do trzeciej edycji The Voice Kids. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał kawałek I’ll Never Love Again z popularnego filmu Narodziny Gwiazdy, a wtedy wszyscy oszaleli. Oczywiście nie mogło być inaczej. Wówczas 14-letni Marcin wybrał na swojego trenera Dawida Kwiatkowskiego i pod jego skrzydłami dotarł do finału, wygrywając cały program. Nie dość, że otrzymał miano najlepszego głosu w Polsce, to jeszcze zaczął nagrywać piosenki solo, jak i w duecie. Mogliśmy go usłyszeć już między innymi z Natalią Nykiel, Justyną Steczkowską, czy też Luną.

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie mieszkają gwiazdy? W tym miejscu na pewno spotkasz Michała Szpaka i nie tylko

Szybkie pytania - Cleo

Marcin Maciejczak - nowości muzyczne 2022

Marcin Maciejczak uwielbia zaskakiwać swoich fanów i teraz zrobił to ponownie! Artysta pochwalił się zbliżającą premierą swojego najnowszego singla "Tylko świat", który ukaże się w Dzień Chłopaka, dokładnie 30 września 2022 roku. Na TikToku już śmiga urywek piosenki, a melodia i słowa wzruszają do łez! Co ciekawe razem z fragmentem, Marcin Maciejczak przygotował dla swoich fanów zabawę. Wystarczy do muzyki podłożyć swoje zdjęcia z okresu kiedy było Ci najciężej, ale nikt o tym nie wiedział. Internauci są zachwyceni pomysłem młodego artysty!

- Fajny Vibe ma ta piosenka ? już czekam na premierę

- Przepiękne to jest naprawdę słucham tego na okrągło i nie mogę się doczekać premiery.

- najpiękniejsza piosenka

ZOBACZ TAKŻE: Wiktoria Jasuwienas zniknęła z Top Model. Wsparcie fanów i jej męża MOCNO wzrusza!

Sonda
Lubisz styl Marcina Maciejczaka?