Marcin Czersky Czerwiński

i

Autor: materiały prasowe Marcin Czersky Czerwiński

Marcin Czersky Czerwiński prezentuje odświeżoną wersję Wypijmy za Błędy. Szykuje się hit lata?

2022-05-20 13:12

Wypijmy za Błędy to nowy hit lata? Marcin Czersky Czerwiński prezentuje odświeżoną wersję kawałka! Utwór po raz pierwszy mogliście usłyszeć na antenie Radia SuperNova, jednak to nie koniec niespodzianek. Do piosenki powstał także teledysk - sprawdźcie szczegóły!

W drodze po kolejne inspiracje muzyczne Marcin Czersky Czerwiński wpadł na pomysł odświeżenia jednego z ponadczasowych przebojów Ryszarda Rynkowskiego "Wypijmy za Błędy"  Utwór został odświeżony w klimacie  urban / reggaeton , by pokazać, że utwór z nostalgicznym  przekazem można pokazać w zupełnie inny , nadawajac zupełnie odmiennego brzmienia  sposób, jak sam artysta mówi: jak robić cover to w taki żeby brzmiał po mojemu

By osiągnąć oczekiwany  efekt użyto  wielu ciekawych zabiegów muzyki elektronicznej. Utwór został wydany z ramienia niezależnej wytwórni The Lions Cartel/Corlleone Records. Za teledysk, utrzymany brudnych, ciemnych klimatach tak, by obraz zachował swoją  naturalność, odpowiada ekipa 9Liter Filmy pod kierownictwem Błażeja Jankowiaka.

Marcin Czersky Czerwiński - kim jest?

Marcin Czerwiński pochodzi z Częstochowy i coraz bardziej cieszy się popularnością wśród słuchaczy. Artysta reprezentuje nietypowy muzyczny styl, określany mianem Urban Music. Co ciekawe, Czersky miał okazję miał okazję tworzyć projekty muzyczne, między innymi z Milk Kills czy latynoskim wokalistą Eddym Aguero. Oprócz tego specjalnie dla naszej stacji zagrał koncert #SuperNovaLive. Jego najświeższy kawałek Wypijmy za Błędy, możecie usłyszeć na antenie Radia SuperNova.