ciało jak bogini

Magdalena Perlińska w bikini. Tancerka TzG prezentuje wdzięki, a fani są w niej zakochani!

2024-05-05 20:52

Magdalena Perlińska wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Piękna tancerka z "Tańca z Gwiazdami" od lat nie tylko zajmuje się pokazywaniem swoich umiejętności na parkiecie, ale jest także modelką. Jej zdjęcia w bikini wprawiają w zachwyt. Fani krzyczą "ciało jak bogini"!

Magdalena Perlińska stała się objawieniem 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Debiutująca tancerka wkroczyła na parkiet i pod swoimi skrzydłami intensywnie trenowała i uczyła nowych kroków dziennikarza Kamila Baleję, z którym walczyła o kryształową kulę. Ze względu na małą liczbę głosów, para musiała pożegnać się jednak z programem na poziomie piątego odcinka, ale fani ponownie będą mogli oglądać ich w wielkim finale. Już od pierwszych odcinków Perlińska wzbudzała ogromne zainteresowanie widzów Polsatu. Młoda, utalentowana, a do tego zjawiskowo piękna! Co ciekawe, w sieci pojawiały się nawet komentarze, że tancerka jest podobna do serialowej Emily w Paryżu, w którą w serialu Netflixa wciela się aktorka Lily Collins.

ZOBACZ TAKŻE: To on zdobył serce Magdaleny Perlińskiej. Piękna tancerka z "Tańca z Gwiazdami" zakochana na zabój!

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Magdalena Perlińska w bikini. Co za ciało!

Magdalena Perlińska oprócz tańca ukochała sobie też aparat. Tancerka jest również modelką i chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z sesji w mediach społecznościowych. Na jej profilu znajdziemy nie tylko zdjęcia , kiedy to współpracowała z profesjonalnymi fotografami, ale także gorące kadry z egzotycznych wakacji. Perlińska chętnie prezentuje fanom swoje ciało w bikini, a oni nie mogą oderwać od niej wzroku i zasypują ją samymi komplementami. Trzeba przyznać, że Magdalena Perlińska ma naprawdę pięknie wysportowane i wysmuklone ciało. Tylko pozazdrościć! Jej gorące zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Listen on Spreaker.