Magda Bereda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kim jest Magda Bereda? Jej głos i piękne piosenki pokochali internauci

2024-05-23 9:24

Kim jest Magda Bereda, która czaruje swoim głosem? To nie tylko piosenkarka młodego pokolenia, ale także idolka dzieci i młodzieży, która często niesie im dobre słowo. Ile ma lat? Czy ma chłopaka? Jakie piosenki wydała? Tych i innych informacji dowiecie się czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Magda Bereda - wiek, wzrost
 2. Magda Bereda - rodzice
 3. Magda Bereda - chłopak
 4. Magda Bereda - gdzie mieszka
 5. Magda Bereda - utwory
 6. Magda Bereda - Instagram

Kim jest Magda Bereda? Zastanawia się wiele osób, które pierwszy raz zobaczyły artystkę na scenie. Piękna, młoda, niesamowicie utalentowana - właśnie w takich trzech słowach można opisać piosenkarkę młodego pokolenia. Magda Bereda to ulubienica internautów, ponieważ właśnie tam rozpoczęła swoją karierę. Publiczność pokochała ją za jej delikatny i dziewczęcy głos, a także naturalność, którą ma w sobie. Artystka ma niesamowitą smykałkę do muzyki, co zaczynała pokazywać światu od 2011 roku. Zaczęła od publikowania coverów w sieci, aż w końcu przerodziło się to w prawdziwą karierę w branży muzycznej. Magda zaczęła nagrywać własne utwory, koncertować, a także wystąpiła w w 2019 roku w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie tańczyła w parze z Kamilem Kuroczko i ostatecznie zajęła wtedy 4. miejsce. W lutym 2021 roku, artystka dołączyła do programu The Voice Kids i objęła stanowisko prowadzącej strefy TikToka. Magda Bereda to zdecydowanie najpopularniejsza youtuberka i idolka nastolatek w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Bereda połączyła siły z Enejem. Co z tego wyszło? Artyści byli zachwyceni jej propozycją!

Oskar Cyms na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Magda Bereda - wiek, wzrost

Ile lat ma Magda Bereda? Artystka urodziła się 11 kwietnia 1996 roku i jak łatwo można obliczyć ma 28 lat. Wiele osób zastanawia się także, ile wzrostu ma Magda Bereda? Możemy Wam zdradzić, że artystka mierzy około 165 cm wzrostu.

Magda Bereda - rodzice

Kim są rodzice Magdy Beredy? Życie prywatne gwiazd, zawsze ciekawi wiele osób. Piosenkarka występując w Tańcu z Gwiazdami pokazała między innymi swoją mamę, z którą zatańczyła na parkiecie. Jak mogliśmy się dowiedzieć mama Magdy jest nie tylko jej rodziną, ale także najlepszą przyjaciółką. To właśnie ona wspierała od początku kariery swoją córkę i pomagała jej zbierać na najważniejsze sprzęty. Warto również wiedzieć, że mama Magdy jest bardzo kreatywna i tworzy ekoozodby, czyli wyroby z drewna gotowe do malowania i zabawy.

Magda Bereda - chłopak

Czy Magda Bereda ma chłopaka? Niestety nie wiemy, czy serce artystki jest wolne czy też zajęte. Magda Bereda w sierpniu 2022 roku, była gościem w podcaście Żurnalisty, gdzie zdradziła, że nie ma chłopaka i jest singielką już od dłuższego czasu.  

ZOBACZ TAKŻE: Magda Bereda stanęła na ślubnym kobiercu i... zaśpiewała. Nie uwierzycie kto został jej mężem!

Magda Bereda - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Magda Bereda? Artystka urodziła się w Warszawie i tutaj też mieszka.

Magda Bereda - utwory

Magda Bereda słynie ze swoich coverów, które w piękny sposób nagrywa dla swoich odbiorców. Co ciekawe, artystka ma na swoim kilka własnych utworów:

 • Przepis na szczęście
 • będzie pięknie
 • bluza w rozmiarze L
 • jest mi do twarzy we własnej osobie
 • wiosna
 • Odzyskaj

Magda Bereda - Instagram

Magda Bereda jest aktywna w social mediach. Znajdziecie ją na Instagramie bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę jej imię i nazwisko.