NOWOŚCI MUZYCZNE 2024

Magda Bereda stanęła na ślubnym kobiercu i... zaśpiewała. Nie uwierzycie kto został jej mężem!

2024-05-13 16:23

Piękny, słoneczny dzień maja stał się wyjątkowym dla Magdy Berdy, która tego dnia wzięła ślub. Spokojnie - nie była to prawdziwa ceremonia zaślubin, lecz zjawiskowy plan teledysku. Piosenkarka do współpracy zaprosiła zespół Enej i wspólnie stworzyli nie tylko swoje własne wesele, ale przede wszystkim piosenkę uwaga... z trzech słów od fanów z Instagrama! Co z tego wyszło?

Chyba każda kobieta marzy o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu, ubrać piękną suknię ślubną i założyć obrączkę na palec. Takie marzenie spełniła właśnie Magda Bereda, uwielbiana przez internautów artystka, która co chwile zaskakuje ich swoimi pomysłami. Ślub to również jeden z jej pomysłów, a raczej scena z teledysku do najnowszej piosenki. Mowa o kawałku "Kowbojki", który powstał we współpracy z zespołem Enej i co ciekawe, narodził się w social mediach z zaledwie trzech słów - wiosna, perfumy i tytułowe kowbojki. Słowa te zostały wybrane z tysięcy propozycji fanów muzyków, a następnie powstała do tego piosenka, która od pierwszych sekund wpadła słuchaczom w ucho. Fani Magdy i Eneja zaczęli dopominać się o całość, dlatego nie mogło być inaczej. Piosenka z 3 słów doczekała się pełnej wersji, a nawet został nagrany do niej bajkowy teledysk. Skąd to wiemy? Byliśmy na zaślubinach i muzycznym przyjęciu!

ENEJ: Czasami w garderobie czuć kiełbasą | Mellina

Magda Bereda & zespół Enej - piosenka z 3 słów

Seria "piosenka z 3 słów" Magdy Beredy cieszy się ogromną popularnością i nie ma się co dziwić. Z zaledwie trzech losowych wyrazów od fanów, artystka jest w stanie stworzyć istne arcydzieło! Była już piosenka z trzech słów z Piotrem Rubikiem, z Arturem Sikorskim, z zespołem Golec uOrkiestra, a teraz przyszła kolej i na grupę Enej. W efekcie tej współpracy powstał numer "Kowbojki", a 13 maja 2024 roku w pięknych okolicznościach przyrody został nagrany do niego teledysk. Ujęcia był nagrywane w Warszawie przy jednym z drewnianych domków przy ulicy Jazdów w centrum. Scenografia była zachowana w stylu boho. Na początku Magda Bereda w sukni ślubnej od Violi Piekut i w makijażu, który wykonała Kamila Tadriyan kosmetykami EleverCosmetics, stanęła na ślubnym kobiercu z jednym z członków zespołu Enej - Mirosławem Ortyńskim, a Piotr Sołoducha (od akordeonu) wcielił się w urzędnika udzielającego parze ślubu. Potem jak na wesele przystało, państwo młodzi zaprosili wszystkich do zabawy na scenę skąd zaśpiewali swój numer.

Premiera całej piosenki oraz teledysku "Kowbojki" lada moment. Bądźcie czujni!