lato bez końca

i

Autor: Radio SuperNova

Lato bez końca - zgłoś się do zabawy i wygraj pobyt w luksusowym hotelu! [KONKURS]

2022-09-13 15:51

Lato dobiegło końca, ale to wcale nie oznacza końca relaksu i błogiego odpoczynku. Dla naszych czytelników i słuchaczy Radia SuperNova mamy wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać pobyt w luksusowym hotelu w Kołobrzegu. Nie czekaj ani chwili dłużej i sprawdź szczegóły, bo naprawdę warto!

Lato bez końca to nowy konkurs Radia SuperNova, w którym można wygrać dwudniowy voucher dla dwóch osób do luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu AQUARIUS w Kołobrzegu. Co zrobić, by zgarnąć nagrodę w wysokości 2000 złotych? To banalnie proste! Konkurs będzie rozgrywać się na antenie, a prowadzący będą zadawać pytania z różnych dziedzin, podając dwie możliwe odpowiedzi. Uczestnicy zgłaszają się do odpowiedzi wypowiadając na głos swoje imię. Słuchacz, który zgłosi się jako pierwszy, odpowiada na zadane pytanie - jeśli udzieli prawidłowej odpowiedzi, otrzymuje punkt, jeśli odpowiedź będzie nieprawidłowa, punkt otrzymuje przeciwnik. Gra toczy się do trzech wygranych. Jeśli po czterech pytaniach jest wynik 2:2, rozgrywamy rundę finałową (tie-break) w konwencji „Jak to dalej leciało”. Zostanie zagrany fragment popularnej piosenki, a słuchacz będzie musiał odgadnąć jego fragment. 

Zgłoś się do zabawy, wysyłając zgłoszenie na stronie: latobezkonca.radiosupernova.pl

Konkurs realizowany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku od dnia 05.09.2022 do 07.10.2022 w godzinach 10:00 - 12:00. 

Wakacyjny Super Hit odc. 9 - Bryska, Mata, Mr. Polska