Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Łączy nas Bałtyk koncert TVP1. Kto wystąpi 4 sierpnia? [GWIAZDY]

2023-08-04 13:37

Telewizja Polska nie przestaje zaskakiwać. Polskie Biesiady, Roztańczona Polska, ale teraz koncert "Łączy nas Bałtyk". Muzyczne wydarzenie odbędzie się już w piątek 4 sierpnia w stolicy Łotwy - Rydze, a na scenie wystąpi plejada znanych i lubianych gwiazd. Sprawdźcie szczegóły.

Łączy nas Bałtyk to koncert organizowany przez Telewizję Polską. Już w piątek 4 sierpnia na antenie TVP1 i TVP Wilno będzie można obejrzeć muzyczne wydarzenie na żywo, które będzie transmitowane prosto ze stolicy Łotwy, czyli z Rygi. Łączy nas Bałtyk to artystyczny hołd dla Polaków na Łotwie, ale również podkreślenie niezwykłych relacji między państwami, które "połączyło" Morze Bałtyckie. Na placu Dome w Rydze zostaną zaprezentowane utwory w wykonaniu artystów polskich, łotewskich, ale także z innych krajów bałtyckich, takich jak Estonia czy też Szwecja. Muzyczne wydarzenie poprowadzą Izabela Krzan oraz Aleksander Sikora, ale także będzie można zobaczyć korespondentkę TVP World - Inese Sulzanoka, która przedstawi widzom ciekawostki i historie związane z Rygą i Polonią na Łotwie. Lista gwiazd koncertu Łączy nas Bałtyk jest już znana. Sprawdź poniżej, kto zaśpiewa 4.08.2023 dla widzów Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Olo z Bulionerów ma 43 lata. Michał Filipiak przeszedł spektakularną metamorfozę!

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta

Łączy nas Bałtyk 4.08 - GWIAZDY

Kto wystąpi na koncercie Łączy nas Bałtyk? Lista gwiazd jest już znana! Na łotewskiej scenie w towarzystwie wielu zagranicznych wykonawców wystąpią między innymi:

Transmisja z koncertu Łączy nas Bałtyk będzie można obejrzeć na antenie TVP1 i TVP Wilno już w piątek 4 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:15.