KRYSZTAŁOWA KULA

Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Widzowie nie mają wątpliwości!

2024-03-10 18:11

Zdaniem wielu widzów Polsatu, czternasta edycja Tańca z Gwiazdami zapowiada się obiecująco. Poziom jest bardzo wysoki, dlatego ciężko powiedzieć, kto znajdzie się w finale. Widzowie mają jednak przeczucie, do kogo w tym sezonie powędruje Kryształowa Kula.

Kto wygra Taniec z Gwiazdami 2024? Widzowie Polsatu mają już przeczucie. Dziś wszyscy żyją nową edycją tanecznego show. Wszystko dlatego, że program powrócił na antenę z przytupem i prawdziwą świeżością. Nie dość, że skład jurorski uległ zmianie, to jeszcze uczestnicy goszczą w nowym studio. Do Iwony Pavlović dołączył Rafał Maserak, Tomasz Wygoda i Ewa Kasprzyk. To właśnie ta czwórka ocenia nowych uczestników Tańca z Gwiazdami. Ogromnym zaskoczeniem na parkiecie jest Dagmara Kaźmierska, którą widzowie ewidentnie pokochali. Królowa życia mimo kontuzji poradziła sobie świetnie, a niskie noty jurorów nie spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród fanów celebrytki. W pierwszym odcinku na parkiecie znakomicie poradziła sobie aktorka Anita Sokołowska, która w parze z Jackiem Jeschke zatańczyła tango, a także Aleks Mackiewicz z Izabelą Skierską za walca wiedeńskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Pavlović szczerze o Ewie Kasprzyk. Debiutująca jurorka Tańca z Gwiazdami może być zaskoczona!

Roxie Węgiel o Tańcu z Gwiazdami i ślubie z Kevinem

Taniec z Gwiazdami 2024 - kto wygra? Tak typują widzowie

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami zaczęła się z przytupem, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu. Co ciekawe, już po pierwszym odcinku programu wiedzą, kto znajdzie się w finale. Są to oczywiście przeczucia po tym, jak zobaczyli na własne oczy umiejętności gwiazd na parkiecie. Kto im zdaniem jest najlepszy? Kto wygra 14. edycją Tańca z Gwiazdami? Najlepsze oceny (32 punkty) w premierowym odcinku otrzymali Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke za tango i Aleks Mackiewicz z Izabelą Skierską za walca wiedeńskiego. Te dwie pary stały się faworytami widzów Polsatu, ale wiele osób uważa także, że Kryształowa Kula może powędrować do niesamowicie uzdolnionej Roksany Węgiel, Juli Kuczyńskiej lub do Macieja Musiała. Czy tak będzie? To okaże się za kilkanaście tygodni.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nietypowe oświadczyny w "Mam Talent". Julia Wieniawa powiedziała TAK